ZPĚT NA STŘEDNÍ S NOVOU KOLEKCÍ PUMA A SUE TSAI 

foto Puma
foto Puma

Globální sportovní značka PUMA a umělkyně Sue Tsai představují v pořadí již druhou a neméně originální kolekci oblečení, bot i doplňků. Pro další spolupráci se značkou PUMA si Sue Tsai vybrala koncept „Love 101“, kterým chce lidem připomenout bláznivé vzpomínky na střední školu a na první lásky. Od nezapomenutelných vzpomínek k nespoutané současnosti, to je nová barevná kolekce PUMA x SUE TSAI.

foto Puma

Kolekce nese nezaměnitelný umělecký rukopis Sue Tsai, jenž je plný roztomilých výšivek, abstrakcí a potisků, které vám připomenou čas strávený ve školních lavicích. Obsahuje několik párů originálních tenisek, jako jsou PUMA Cali, PUMA Aeon, PUMA NOVA nebo PUMA Basket, které jsou doplněny typickými barevnými liniemi, ručně kreslenými nápisy a barevnými abstrakcemi. Spolupráce zahrnuje i stylové mikiny, barevná trička, a dokonce i svetry a doplňky, jako jsou batoh, ledvinka nebo čepice. 

foto Puma

Vybrané produkty ze spolupráce PUMA x SUE TSAI budou dostupné během srpna na PUMA.com a u prodejců Queens, Vemzu, Shooos, Urban Store, Espace a Top4Lifestyle.

foto Puma

 

Comments

comments

Vyhledat