ZPĚVAČKA LP VYDÁVÁ NOVOU PÍSEŇ THE ONE THAT YOU LOVE

LP, foto Darren Craig
LP, foto Darren Craig

 

FANOUŠCI Z CELÉHO SVĚTA BUDOU MOCI 1. SRPNA SLEDOVAT LIVE STREAM JEJÍHO JEDINÉHO LETOŠNÍHO KONCERTU

 

LP vydává dnes nový singl “The One That You Love”. Společně s LP jej složili její dlouholetí spolupracovníci Mike Del Rio (spoluautor a producent) a Nate Campany (spoluautor), kteří se podíleli i na úspěšné skladbě “Lost On You”. Tento hit se dostal na první místa hitparád v 18 zemích a nedávno překonal miliardu přehrání. Novou píseň autoři napsali a nahráli v mexickém San José del Cabo. “The One That You Love” je nyní k dostání na všech hlavních digitálních platformách. Zde je píseň k poslechu a stažení. Zpěvačka LP je jednou z potvrzených hvězd festivalu Colours of Ostrava 2021.

 

Zpěvačka ke skladbě uvádí: “Na svém novém singlu ‘The One That You Love’ jsem propojila všechny žánry, které miluji. A jako vždy jsem nechala vše divoce a bez zábran zaznít. Melodii jsem složila tak rychle a snadno, jako kdyby již někde před tím existovala. Všechny mé oblíbené písně vznikly podobným způsobem jako tato.” 

 

Singl doprovází nový videoklip, který režíroval Darren Craig (Rihanna, Kanye West, Shakira). Jeho základ tvoří záběry LP v sedle koně na ranči Big Sky Ranch v kalifornském Simi Valley. Videoklip vznikl během pandemie koronaviru, kdy rozsáhlé soukromé území okolo ranče dodalo klipu nejen nádherné filmové záběry krajiny, ale umožnilo natáčení s udržováním správných rozestupů mezi členy štábu a samotnou LP. Ti, kdo video pozorně sledují, možná zahlédnou ranč známý ze seriálu Westworld a i něco více. Podívejte se na videoklip zde.

 

K videoklipu LP dodává: “Při jeho natáčení jsme chtěli především vyvolat náladu a atmosféru samotné písně. Mířím pomalu k městu na koni, ale jen já vím, kam jdu. Ale chci, abyste tam směřovali se mnou.

29. května 2020 LP vydala své první živé album Live In Moscow. Bylo nahráno v Crocus City Hall v Moskvě v roce 2019 před vyprodaným davem více než 6 000 fanoušků. Album obsahuje 17 skladeb, které zahrnují materiál z několika desek včetně “Lost On You” a “Girls Go Wild” spolu s dvěma medleys s cover verzemi Kings of Leon a The Rolling Stones.

 

YouTube kanál LP nyní dosahuje více než 2,4 miliónu zhlédnutí denně a její písně jsou denně streamovány 2 milión krát na všech digitálních platformách. 

 

Follow LP:

Website | Facebook | Twitter | Instagram | YouTube | Spotify | Apple Music

 

 

Comments

comments

Vyhledat