Amsterdamský obchod Maha navázal spolupráci s Vans

Maha x Vans
Maha x Vans

Amsterdamský obchod Maha navázal poprvé spolupráci s Vault by Vans, ze které vzešlo nové zpracování modelu OG Style 36 LX. Svým svěžím barevným provedením šachovnice navazuje na čistotu designu tohoto oblíbeného modelu tenisek. Originální barevné provedení je inspirováno oranžovým dezertem Tompouce, nizozemskou lahůdkou, podávanou obvykle pouze v dubnu na počest královniných narozenin. Přesto je pořád zachován odkaz značky Vans v podobě šachovnicového vzoru na svršku i po bocích podráž. ky.

Model kombinuje tradiční plátěný svršek se semišovými detaily. Nechybí také vysoká gumová podrážka s vulkanizovaným vaflovým vzorkem a oranžovým logem na patě. Propracovaný design dotváří i speciálně navržená krabice.

Signaturní logo odkazující na spolupráci tvůrců modelu najdete vytištěné na vložce uvnitř boty a také vyšité na jazyku. Tkaničky jsou navíc zakončeny ikonickými třemi křížky, poukazujícími na amsterodamský původ modelu.

Nový model Maha x Vault by Vans OG Style 36 LX najdete v prodejnách Vault by Vans a online na stránce Maha Amsterdam počínaje 4. červencem. U vybraných prodejců po celém světě se pak objeví od 25. července. Bude dostupný v evropských velikostech 35 – 43 za maloobchodní cenu 95 eur.

 

O společnosti Vans

Vans® pod záštitou VF Corporation (NYSE: VFC) je značka originální obuvi, oblečení a doplňků pro akční sporty. Autentické kolekce Vans® se prodávají v 84 zemích světa prostřednictvím sítě dceřiných společností, distributorů a mezinárodních poboček. Vans® má více než 2 000 maloobchodních prodejen po celém světě, a to jak vlastních, licencovaných, tak i partnerských. Značka Vans® podporuje kreativní sebevyjádření mladé generace napříč akčními sporty, uměním, hudbou a pouliční kulturou a přichází s progresivními platformami, jako jsou Vans Park Series, Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Pool Party, Vans Custom Culture a mezinárodní kulturní a hudební centrum House of Vans.

Comments

comments

Vyhledat