Anketa o módě a stylu: Nová značka kabelek Mybelka

Mybelka
Mybelka

Nová značka kabelek Mybelka přichází na český trh se zcela novým konceptem nabídky jednotlivých modelů. Zákaznice si sama volí tvar, materiál i doplňky. Výsledkem je kabelka přesně podle jejího vkusu, kterou prostě musí milovat. Mybelka navíc používá kvalitní a odolné materiály, jako hovězí kůže s krokodýlím printem nebo semiš. Každý kus je šitý ručně a vydrží dlouhá léta. Tento způsob prodeje nevyžaduje velké skladové zásoby a majitele značky nenutí do plýtvání a nesmyslných výprodejů. Zákaznice se přímo podílí na konečném vzhledu kabelky a může ji tak považovat opravdu za “svou”.Za značkou Mybelka stojí dva inspirativní mladí lidé – Agnieszka Kozłowska a Adam Farny.

 

Jaká je vaše definice módy a stylu?

Agnieszka: Móda je pro mě nadřazeným pojmem pro styl. Móda je všude okolo a styl je ten můj osobitý, zkrátka to, co nosím. Často je ale styl i to, co hledám a něco, co se v průběhu let mění. Já měla módu/styl vždy ráda. Jako puberťačka jsem si dokonce s kamarádkou založila blog a několik let jsme ho poctivě psaly a fotily outfity. Momentálně se pro mě tyto dva pojmy pojí hlavně s tím, co děláme, tedy s kabelkami.

Adam: Móda je pro mě způsob jak esteticky vyjádřit svou osobnost. Styl pak vnímám jako takový druh vkusu, který je blízký určitému okruhu osob. Zajímavé mi přijde zejména to, že lidé, kteří mají podobný vkus, vnímají estetičnost podobně a jsou si tak přirozeně trochu blíž. Když tedy na ulici potkáte někoho, kdo to vnímá podobně jako vy, je dost pravděpodobné, že Vám přijde tak nějak bližší.

 

Co máte nejraději na své práci?

Agnieszka: Lidé. Ať už jsou to zákazníci a jejich zprávy a nebo i lidé, se kterými denně na Mybelce spolupracujeme. Jelikož v práci trávíme poměrně hodně času, je pro nás důležité, abychom ho trávili s lidmi, kteří jsou milí, spolehliví a dělají svou práci opravdu dobře. Kromě toho mám ráda svobodu, kterou nám naše práce dává, a to že rosteme vlastním tempem. Když se nám nechce a máme špatný den, tak zkrátka pracujeme o trochu méně.

Adam: Líbí se mi, že můžeme dělat věci podle sebe. Když se nám něco líbí a věříme, že se to bude líbit i lidem, tak to prostě uděláme a nemusíme se nikoho ptát. Umožňuje nám to dělat věci intuitivně a rychle. To mi dělá radost.

 

Jak dobíjíte baterky?

Agnieszka: Tak, že nepracuji a ani na práci nemyslím. To je asi to nejtěžší. Rádi trávíme čas s kamarády, jsme na horách a nebo jedeme úplně pryč. Cestování je pro mě to nejlepší dobití baterek vůbec. Přemýšlet jen nad tím, co budu celý den dělat a strachovat se jen o počasí a o to abychom se měli, kde najíst.

Adam: Baterky dobíjím tím, že věnuji pozornost něčemu jinému než práci. Ať už to jsou kamarádi, sport nebo čtení zajímavých knížek. Nejdůležitější je pro mě věnovat se tomu naplno. Jít si zaběhat a myslet jen na to. Možná je to tím, že mi multitasking prostě nejde.

 

Co vás zaručeně potěší?

Agnieszka: Hodně věcí. To, že v Mybelce funguje všechno, jak má, že prodáme více kabelek než předchozí den, že se nám podaří něco, na čem už dlouho pracujeme. Každopádně jsou to i maličkosti jako dobré jídlo, brzké vstávání nebo dobře prožitý den.

Adam: V práci mě vždycky potěší, když se nám podaří něco dotáhnout do konce. A když to má třeba ještě pozitivní vliv na výsledky, tak to potěší ještě víc.

 

Váš tip co dělat proti šedi?

Agnieszka: Věřit a obklopovat se správnými lidmi a umět se radovat z každého dne, obzvlášť teď. U mě se osvědčilo to, že se snažím aby byl každý den jiný. V pondělí se věnuji tomu a v úterý zase něčemu úplně jinému. Mybelka nám moc prostoru pro nudu nebo stereotyp nedává a z toho mám opravdu radost. Pokud chcete udělat, ale opravdu něco nevšedního, navrhněte si u nás kabelku.

Adam: Netrápit se problémy, které momentálně nemohu vyřešit a ten čas, který tím ušetřím, věnovat něčemu z čeho mám upřímnou radost.

Comments

comments

Vyhledat