Anketa o módě a stylu: Petra Joanidu, zakladatelka DOKE

foto: doke.cz
foto: doke.cz

Petra založila značku ručně háčkovaných čepic, tunelů, návleků, kabelek a dalších doplňků před šesti lety ve svém obýváku v Jeseníku. Teď zaměstnává více než 40 “pleten” po celé republice a díky spolupráci s místní kožedělnou dílnou pozvedává háčkování a pletení na novou úroveň.

Vaše definice módy a stylu?

Žádná definice módy pro mě neexistuje. Samozřejmě, že sleduji módní trendy a inspiruji se. Líbí se mi spoustu krásných věcí i hodně výstředních, ale nejspíš mi chybí odvaha a vždy dám přednost jednoduchosti.

A co se týče stylu? Už nějakých pár let si ujíždím na čepicích a ty DOKE čepice jsou vážne stylové.

Co máte nejraději na své práci?

Naprosto všechno – nedělní těšení na pracovní pondělí, první ranní kafe s něčím sladkým k zakousnutí, komunikaci s našimi zákazníky, přebírání tuny přízí, vln a úpletů, hledání té nejlepší ovčí merino vlny, společné tvoření nových produktů, pravidelná nervozita před uveřejněním nové kolekce, prodejní akce na kterých se setkáváme s našimi dokery, čekání až v Jeseníkách opadne sníh, aby nás navštívili dodavatelé a každý další nový den, který strávíme v našem kolektivu, protože nejsme jen kolegové, ale především přátelé.Jak si dobíjíte baterky?

Vzhledem k tomu, že se celý náš tým skládá z mamin, tak ze všeho nejvíc nám dobijí baterky chvíle strávené s našimi dětmi, rodinou a těmi nejbližšími.

Co vás zaručeně potěší?

Spokojený klient, to je jasný, protože to je výsledek celého našeho snažení. Na druhou stranu jsme rády i za výtky, které se k nám dostanou, jelikož i díky nim se stále učíme  dělat věci lépe.

Co děláte proti šedi?

DOKEnalé produkty na www.doke.cz

Comments

comments

Vyhledat