Bára Strýcová je tváří českých tenisek Rock Spring

foto: Benedikt Renč
foto: Benedikt Renč

České tenisky Rock Spring, stejně jako jejich ambasadorka, světová tenisová špička a čerstvá výherkyně Wimbledonu Bára Strýcová, jsou známé po celém světě. Obuv značky Rock Spring aktuálně naleznete ve více než 25 zemích světa napříč 4 kontinenty. V nové sezoně představuje Rock Spring model SKYLER, inspirovaný běžeckými modely a městským ruchem. 

Tenisky SKYLER – 795CZK www.rockspring.cz


Stélka z paměťové pěny dělá z tenisek SKYLER obuv, ve které si vaše noha konečně oddechne. Pohodlí ocení každá aktivní žena a je jedno, zdali pospícháte do práce, trávíte čas s dětmi na výletu, máte před sebou nákupní maratony, nebo jste jako Bára Strýcová doslova neustále na nohou. 

Více o spolupráci se značkou Rock Spring, stejně jako o Bářiných pocitech z výhry na Wimbledonu v krátkém interview:

foto: Benedikt Renč

Jak jste se stala tváří značky Rock Spring a proč zrovna tyhle české tenisky?
Byla to strašná náhoda. Na letišti mě oslovil majitel Rock Spring, pan Podzemský, který se mě zeptal, jestli bych nechtěla být tváří značky. Chvíli jsem o tom přemýšlela a moc se mi líbilo podpořit českou značku. K tomu tenisky patří mezi moji oblíbenou obuv. Nosím je na kurt i ve volném čase. No a spolupráce byla na světě.

Sledujete módní trendy a necháváte se nimi i ovlivňovat?
Módní trendy sleduju, no myslím si, že se nenechávám ovlivňovat.  Jedu si svůj styl, a jestli je to zrovna trendy, nebo ne, mi je nějak jedno.

Co jsou pro vás ty nejdůležitější kousky ve vašem šatníku?
Džíny, bílá trička, mikina s kapucí nebo svetr. Miluju svetry. A samozřejmě tenisky, ale to je asi jasné.

Ovlivnil tenis a sportovní móda nějak vaši estetiku?
Nedá se říct, že by mě ovlivnil. Je spousta tenistek, které vypadají lépe ve sportovním oblečení než v civilním a naopak. Na kurtě se nesnažíte vypadat krásně. Tam jdete vyhrávat, a jestli máte na sobě zrovna něco, co vám úplně nesluší, to já neřeším. Ale firmy se nám snaží dělat už opravdu krásné šaty.  Hodně si hrajou se střihy a to je fajn.

A co vás samotnou?  Ovlivnil tenis to, kým dnes jste? Váš temperament nebo smysl pro dochvilnost?
Dochvilnost v tenise je základ.  Já sama nesnáším, když někdo někam přijde pozdě. Tenis mě ovlivnil a naučil spoustu věcí. Být disciplinovaná, samostatná, umět plánovat a řešit kolem sebe celý team.

Jakými slovy byste popsala pocit z vítězství na Wimbledonu?
Euforie, radost, pýcha, zadostiučinění…

Máte před sebou profesně ještě jiné mety, které byste si ráda splnila?
Ano, mám, ale já je nikdy nahlas neříkám. Takže ani v tomhle případě je neřeknu. 🙂

 

Značka Rock Spring
Extra pohodlné boty z ručně proplétaných gumiček jsou světovým originálem. Hodí se na výlet, na pláž, na pohodu… na cestu kamkoli. S prvním prototypem tohoto modelu bot přišel Pavel Podzemský v roce 2005. Od té doby jsou středobodem kolekce. Značka se v plném proudu rozjela v roce 2009, když se ukázalo, že se botám po úspěchu v Evropě daří výborně i na světovém trhu. Dnes Rock Spring boty nosí lidé v 25 zemích na 4 kontinentech.

Comments

comments

Vyhledat