Batsave oslaví narozeniny Roberta Smithe

Robert Smith  by Bill Ebbesen [<a href=CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons">
Robert Smith by Bill Ebbesen [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons

Batsave – A Cure for the Night

21. dubna 1959 se v britském Blackpoolu narodil chlapík, jehož jméno se na alternativní scéně skloňuje minimálně v každém druhém článku, recenzi či rozhovoru. Robert Smith a jeho The Cure ovlivnili nepřeberné množství muzikantů všech možných stylů a jeho šedesáté narozeniny by bylo trestuhodné opomenout. Kromě Robertova životního jubilea totiž na letošní jaro připadá také výročí vydání alba „Disintegration“ (30 let) a debutu „Three Imaginary Boys“ (40 let).
Pomyslným dárkem panu umělci, ale hlavně jeho fandům, bude dubnový Batsave, jehož podtitul zní „A Cure for the Night“. Vedle tradiční přehlídky nejnovějších i nejklasičtějších fláků, pohybujících se mezi mantinely gothic rocku, postpunku, darkwave a dalších netopýřích subžánrů, budou celé dvě hodiny patřit právě repertoáru The Cure. Jako bonus se bude v chill out zóně promítat stylové video, které návštěvníkům zpříjemní chvíle odpočinku mezi divokými tanečními kreacemi.
O výběr hudebních lahůdek se postarají DJs Sanctuary.cz. Ani tentokrát nebude chybět kasička, do níž můžete přispět záchranné stanici Nyctalus, která pečuje o naše netopýří spoluobčany. Odměnou vám bude placka, kterou si vkusně vyzdobíte jakýkoliv černý svršek.
Věříme, že si narozeniny milého Roberta Šmída užijete s radostí spolu s námi!


Batsave – A Cure for the Night
20. dubna 2019
Underdogs‘ Ballroom&Bar
vstup: 100 Kč

 

Facebook event: https://www.facebook.com/events/318446988862673/

 

Comments

comments

Vyhledat