Booka Shade v neděli v LMB

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Berlínské tech-housové duo Booka Shade rozparádí 2. prosince publikum v pražském Lucerna Music Baru. V živém setu předvedou pánové Walter Merziger a Arno Kammermeier svoje aktuální album Cut The Strings, které se vrací k typickému soundu a maximálnímu tanečnímu zápalu. Jako support před show Booka Shade se představí DJ Ben Osborne. Vstupenky jsou v předprodeji za 550 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě pak za 650 Kč.

Po spíše klidnějším a melodičtějším albu Galvany Street z roku 2017 přišli letos Booka Shade s novinkou Cut The Strings, která je velkolepým návratem jejich tech-housových rytmů a deep basových základů, s jejichž pomocí ovládnou okamžitě každý taneční parket. Kromě aktuální dlouhohrající desky z dubna 2018 vydali letos Booka Shade ještě dalších 7 singlů a k tomu 3 krátká EP. Na nedělní live show tedy zazní kvanta zbrusu nové hudby, kvůli které se určitě vyplatí přijít. Koncert Booka Shade je závěrečnou párty k projektu Century of Sound, který oslavuje 100 let od konce první světové války a postupné zrození nových žánrů moderní hudby.

Němečtí Booka Shade zahájili svoji kariéru spektakulárních živých vystoupení v roce 2015 na festivalu Sónar. Od té doby pravidelně září na festivalech Glastonbury, Coachella, Rock Werchter, Lollapalooza či Tomorrowland. Vyprodávají kluby po celém světě a předskakovali legendárním Depeche Mode. Jedna věc je jistá – do Lucerna Music Baru opět přijíždí naprostá světová špička ve svém žánru. Tak si to nenechte ujít!

BOOKA SHADE LIVE / DE  + Support: DJ Ben Osborne
2. 12. 2018, doors 20:00; Lucerna Music Bar

 

Comments

comments

Vyhledat