BRAUNBECK: REZIDENT LEGENÁRNÍHO KLUBU WATERGATE V PRAZE 

DISTRIKT7 je nový hudební prostor na Letné a Braunbeck je rezident slavného berlínského klubu Watergate. V pátek 28. února můžete zažít všechno najednou – vytříbené techno a house, skvělý zvuk, hypnotická světla, místo, kde vás nic neruší. Spolu s Braunbeckem zahrají Josef Sedloň a IM Cyber. 

Klub DISTRIKT7 otevřel teprve nedávno, už teď ale jeho dramaturgie naznačuje, že se bude věnovat různým hudebním žánrům a v rámci pestrého hudebního programu se soustředí hlavně na kvalitu. Chystaný techno & house seriál DISTRIKT NIGHT, kde se budou střídat jména, která jsou u kormidla už dlouho, s těmi, co přinášejí novou vizi a osvěžení, je jednou z jeho prvních vlaštovek. 

Headlinerem startovacího dílu DISTRIKT NIGHT je Braunbeck, který plave pod křídly legendárního klubu a vydavatelství Watergate, spoluvlastní label Sol Eterno a skládá high class tracky, jež milují Ame, &ME, Rampa, Blond:ish, Adriatique i Solomun. Z oblíbeného DJe berlínských klubů právě roste hot producent světového formátu a vy můžete být při tom. Tak v pátek v DISTRIKT7! 

 

Poslechněte si Braunbecka: 

https://soundcloud.com/soleterno69/eterno-mix-n-014-braunbeck?in=soleterno69/sets/eterno-mixes

 

Vstupenky: https://goout.net/cs/parties/braunbeck+josef-sedlon+im-cyber/rrklf/+jgwyp/

 

FB event: https://www.facebook.com/events/173298134007491/

 

www.distrikt7.cz 

 

Comments

comments

Vyhledat