Bruno Ferrari pokřtí v klubu Distrikt7 nové album Electrofantasex

  1. 4. 2022 od 20.00

Bruno Ferrari, Hello Marcel, DJ Bidlo, NSK djs

Distrikt7, Veletržní 825/61, Praha 7
www.distrikt7.cz

Předprodej v síti GoOout

 

Bruno Ferrari se vrací s novým albem a se zbrusu novou koncertní show, kterou si užijí nekonečné davy jeho příznivců 21. dubna 2022 v pražském klubu Distrikt7. Zároveň zde proběhne křest nového alba Electrofantasex, který se měl původně uskutečnit na sklonku roku 2021, ale kvůli covidu byl přeložen právě na toto datum. Nyní ale už žádné odklady nehrozí a Bruno Ferrari v plné síle pokřtí své dvanáctiskladbové veledílo. Jako hosté vystoupí electro-redneckoví Hello Marcel, legendární dj Bidlo, který vás přenese do pražských tanečních klubů 90. let, a kultovní soundsystem NSK djs.

Bruno Ferrari: I spend the last money for your coke – https://youtu.be/Rh5h0tjfx9U

Album Electrofantasex produkoval Moimir Papalescu, zvuk na něm má na svědomí Amak Golden a na baskytaru hraje Fernando Saunders, který 10 let spolupracoval s Lou Reedem a nahrál s ním jeho nejlepší desky. Těsně před křtem vyjde také nový klip s názvem Bugaboo, režírovaný Pablem de Sax (autor knihy Tak pravil Vincent a režisér filmu My žijeme v Praze…).

 

Nenechte si ujít show, kterou sám velmistr dekadence pojmenoval jako Nejoplzlejší jarní večírek, ale pro účel této seriózní tiskové zprávy tomu říkejme „křest“.

Vstupenky je možné zakoupit v síti GoOut za 399 Kč a v den koncertu též na místě.

 

Comments

comments

Vyhledat