ČESKO HLEDÁ KŘESLO PRO THE CHEMICAL BROTHERS 

Metro3

METRONOME FESTIVAL PRAGUE BUDE ZAPLAVENÝ KŘESLY OD NÁVŠTĚVNÍKŮ

Kromě hudebních hvězd je hlavní předností Metronome Festivalu Prague komfort návštěvníků. Aby se letos na festivalu cítili jako doma, připravili organizátoři netradiční koncept intimních obýváčků a komfortních zón plných křesel, ušáků a pohovek. Svá křesla mohou věnovat i návštěvníci, majitelé tří nejzajímavějších křesel budou odměněni vstupenkami a jeden dokonce setkáním s výtvarníkem a frontmanem Tata Bojs Milanem Caisem, který nejhezčí křesla osobně vybere.

 „Na našem festivalu si užijete nejenom skvělý hudební a doprovodný program, dobré jídlo a pití, ale také se budete cítit dost pohodlně. Areál proto na jedné straně zaplníme různými křesly a na straně druhé vyzýváme i lidi z celého Česka, aby se zapojili a společně s námi si na festival přivezli i vlastní křesla,“ říká David Gaydečka, producent Metronome Festivalu Prague.

Celé Česko se tak pustí do hledání křesel, která se v areálu objeví. Dárce tří nejzajímavějších křesel navíc organizátoři odmění po dvou vstupenkách na Metronome Festival Prague. „Z těch tří vybere Milan Cais z Tata Bojs jedno vůbec nejzajímavější a majitel tohoto křesla se na festivalu setká právě s Milanem,“ popisuje David Gaydečka. Vybraná křesla pak budou mít čestné místo u Metronome baru před hlavní scénou festivalu a vítězné bude v zákulisí, kde se s ním vyfotí některé hvězdy festivalu.

Fotky svých křesel mohou zájemci o výhru posílat na mailovou adresu info@metronomefestival.cz do neděle 17. června. Kdo se nechce účastnit soutěže, ale křeslo jen věnovat, může psát také nebo je odevzdat do několika pražských sběrných dvorů, a to až do 20. června. Majitelé všech darovaných křesel, kteří se na festival chystají, získají na svůj účet kredit v hodnotě pěti piv zdarma. Zachovalá křesla organizátoři po festivalu věnují pražským kavárnám.  

Metronome Festival Prague probíhá na pražském Výstavišti 22. a 23. června 2018. Návštěvníci se mohou těšit na celou řadu hvězdných interpretů zahraniční i tuzemské scény. Ze zahraničních to budou například kultovní The Chemical Brothers, Massive Attack, David Byrne z Talking Heads, Tom Odell nebo John Cale z The Velvet Underground. Českou scénu budou reprezentovat Tata Bojs s jedinečnou oslavou svých 30. narozenin nebo Sexy Dancers, kteří budou mít na festivalu exkluzivní návrat po 20 letech, a mnoho dalších. Navíc se v rámci komfortu celého festivalu vrací i slavný Bruselský pavilon, zajištěno je perfektní ozvučení, amfiteátr s atmosférou, obýváky nebo bezhotovostní platby, které mají za úkol zredukovat dlouhé fronty a dopřát tak návštěvníkům ničím nerušený perfektní hudební zážitek.

Seznam sběrných dvorů, kam lze odevzdat křesla:

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Perucká 2542/10, Praha 2 – Vinohrady

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Zakrytá, Praha 4 – Spořilov

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Dobronická 892, Praha 4 – Kunratice

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Puchmajerova, Praha 5 – Jinonice

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Proboštská 1, Praha 6 – Dejvice

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Pod Šancemi 444/1, Praha 9 – Vysočany

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Bartůňkova 711, Praha 11 – Chodov

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Generála Šišky, Praha 12 – Modřany

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Teplárenská 5, Praha 14 – Kyje

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Za zastávkou 3, Praha 15 – Dolní Měcholupy

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Jilemnická, Praha 19 – Vinoř

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Podnikatelská, Praha 21 – Běchovice

Sběrný dvůr hlavního města Prahy

Bečovská 939, Praha 22 – Uhříněves

Metronome Festival Prague 2018 

Praha, Výstaviště, 22. – 23. června 2018 

Metronome Festival Prague je mezinárodní hudební festival, který se koná od roku 2015 každoročně na holešovickém Výstavišti v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Nabízí vystoupení nejzajímavějších mezinárodních hvězd v kombinaci s tím nejlepším z české hudební scény. Festival kromě kvalitní hudby a špičkového zvuku nabízí i amfiteátr s atmosférou, zastřešené scény, kvalitní jídlo bez front, fungující velkokapacitní wi-fi či dostatek míst k sezení. 

Vstupenky, cena platná do 21. 6. 2018:

2 190 Kč Stání / 2 dny dospělý

1 190 Kč Stání / 2 dny JUNIOR (12-18 let)

2 990 Kč Sezení / 2 dny dospělý

1 390 Kč Stání / 1 den dospělý

Děti do 11 let včetně a výšky 140 cm se mohou zúčastnit festivalu zdarma.

 

Comments

comments

Vyhledat