Český alt pop v Londýně

 

Move Association, Noise of Art a The Social představují ženský autorský koncert v Londýně.

27.11. Zpěvačky Giudi, Scarlet Woolfe a Maella  debutují v The Social: Londýnský seriózní hudební společenský hangout.

Česká zpěvačka/autorka Giudi spojuje hudbu s módou a uměním. Její Alt Pop kombinuje povznášející, někdy temné melancholické písně s futuristickým živým elektronickým soundtrackem: její výrazné vokály dokážou být horrorové“ i melodické. Získala Stříbrnou cenu pro nového umělce na 2018 Czech Music Awards. Giudi, podepsaná u londýnského labelu MinimalSurface, nyní nahrává nové album, které vyjde v únoru 2020. Její poslední singl Tribe je na seznamu rozhlasových stanic v USA, Německu, Itálii, Holandsku, Francii i Velká Británii. Současný singl Visionspředstavuje video natočené ve spolupráci s tchajwanským 3D multimediálním umělcem Veeeky.

 

Zpěvačka/autorka Scarlet Woolfe mísí éterický alt pop s disco-punkovými, rockovými a trip hop vlivy. Od mladého věku pracovala jako autorka písní jako Jonas Blue a Emily Newman. V současné době připravuje svou vlastní novou živou kapelu, což bude jejich premiérový koncert.

 

Maella je z Prahy. Autorka a zpěvačka. Mixuje husté, hedvábné vokály a drsné kytary s experimentální produkcí a živou kapelou.  Právě vydává nové EP Spellsa její song Like Gin po prvním týdnu boduje ve Velké sedmě na Radiu 1. V současné době studuje postgraduálskladbu na Tile Yard, Kings Cross, pod dohledem Martyna Ware (zakladatel Human League and Heaven 17). Před tím studovala songwriting na Britském institutu moderní hudby (BIMM). Pomalu si dláždí cestu k větším scénám, jako je O2 Shepherds Bush, CamdenAssembly, 229 The Venue a další. Byla vítězem ceny nejlepšího mladého zpěváka v České republice TaisAwards. Její hudba úspěšně zahrnuje rockovou i elektronickou hudbu.  

 

Akce je pořádána v rámci spolupráci s Cross Clubem a za podpory Ministerstva Kultury a Magistrátu hl. města Praha.

 

 

Comments

comments

Vyhledat