Chutné novinky ve Starbucks

Slunečné dny přinesly v kavárnách Starbucks novinky i do nabídky dezertů. Odpolední pauzu si tak můžete užít u šálku své oblíbené kávy, kterou skvěle doplní sladká tečka, například Broskvový Cheesecake – krémový tvarohový koláč s křehkým piškotovým základem pokrytým broskvemi a lahodným želé.

 

Pokud preferujete maliny, určitě neodoláte novince Raspberry-Yoghurt Muffin, lehkému jogurtovému muffinu s krémovou a malinovou náplní, který je navíc posypaný sušenými malinami.

 

Svou snídaňovou kávu si můžete vychutnat také s křupavým a voňavým ranním pečivem Freshly Baked, které každé ráno dopékáme v našich kavárnách. Vyzkoušejte třeba Maxi Finger, novinku prvních letních měsíců z jemného croissantového těsta a pralinkovou nebo čokoládovou náplní. Kromě lahodných novinek samozřejmě zůstává i stálá nabídka oblíbených dezertů a sendvičů.

 

Pokud během dne nestíháte, můžete si svou oblíbenou kávu i lahodný snack objednat až ke dveřím díky Starbucks Delivers prostřednictvím služeb Dáme Jídlo, Wolt nebo Bolt.

 

Nezapomínáme ani na kávu samotnou! Nadcházející léto bude se ve Starbucks ponese ve znamení světle pražené kávy Starbucks Blonde Espresso Roast. Ta je výsledkem mírného pražení, které zachovává kávě jemnost chuti s delikátním sladkým podtónem, svěžími citrusovými tóny a delikátním tělem. Tato jedinečná kávová směs, vytvořená týmem znalců a pražičů, v sobě spojuje kávové boby z latinské Ameriky a východní Afriky, jejichž charakter zdůrazní přednosti světlého pražení. Navíc je ideální i pro domácí přípravu vašich oblíbených kávových nápojů. Směs ve Starbucks najdete i v podobě zrnkové kávy, kterou vám naši baristé ochotně namelou dle vašich preferencí, nebo kávových kapslí Starbucks® by Nespresso.

Comments

comments

Vyhledat