Co jste možná nevěděli o áčkové řadě Samsungu

foto Samsung
foto Samsung

Nové telefony Samsung Galaxy A52, A52 5G a A72 jsou telefony “pro každého”. Přes příznivou cenu ale nabízejí špičkové technologie a nové funkce. Které to jsou?

 

Super fotky i v noci 

Galaxy A52, A52 5G a A72 potěší vynikajícími fotografiemi a videozáznamy. 

Díky systému čtyř fotoaparátů s rozlišením 64 megapixelů se každý může těšit na výtečné ostré snímky i videozáznamy. 

Za pozornost stojí i funkce 4K Video Snap – přístroj natáčí video v rozlišení 4K a jednotlivá okénka lze ukládat jako samostatné snímky. 

Program Scene Optimizer zase využívá umělou inteligenci k nastavení parametrů pro 30 kategorií (např. jídlo, krajina či domácí mazlíčci). 

Ostré záběry i v noci optický stabilizátor usnadňuje fotografování a natáčení ve slabém světle. Ani ve slabém světle tak fotografie nebudou rozostřené. V nočním režimu využívá fotoaparát vícenásobné expozice.

Zábavné filtry i emoji

Filtry a emoji jsou velkým hitem posledních měsíců (jen si nezapomeňte filtry vypnout před pracovní poradou” I když…:) Díky funkcím AR Emoji a My Filter budou mít vaše záběry každopádně šmrnc. A v režimu Fun Mode lze využít prvků rozšířené reality. 

Špičkový displej, co neunaví oči

Na displeji s oblíbenou technologií Super AMOLED si užijete i filmy. 

Parametry jsou super: model Galaxy A52 5G má displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, Galaxy A52 a A72 mají 90 Hz. 

Displej se pyšní certifikátem Eye Care a umí upravit barevnou teplotu Eye Comfort Shield, což zmírňuje únavu očí při delším sledování.  

Chytrý ekosystém

Nové chytré telefony Galaxy A jsou součástí stále většího ekosystému. Systém SmartThings umožňuje propojit přístroje chytré přístroje v domácnosti včetně televize a snadno je ovládat telefonem Galaxy A.

Do systému patří například sluchátka Galaxy Buds+ či Buds Pro, lokalizační zařízení Galaxy SmartTag nebo tablety Galaxy Tab. 

Funkce Music Share dokáže synchronizovat váš telefon s dalším přístrojem a sdílet audio bez připojení k reproduktorům. Díky funkci Buds Together lze k jednomu telefonu připojit dvoje sluchátka Galaxy Buds.


Snadné sdílení multimediálního obsahu – Funkce Quick Share umožňuje snadné sdílení fotografií a videozáznamů bez omezení velikosti s blízkými zařízeními Galaxy. 

 

Multimédia beze strachu

Díky nadupaným funkcím si tak můžete bez obav užít i náročná multimédia. Pomůže vám i slot na paměťovou kartu s kapacitou až 1 TB. Galaxy A52, A52 5G i A72 jsou navíc odolné proti vodě i prachu, takže si můžete zážitky dopřát i venku. K dobré praxi patří i ohled na životní prostředí – Galaxy A52, A52 5G i A72 se prodávají v důmyslných úsporných obalech z ekologických materiálů.

Nebojte se chtít víc funkcí za dostupné ceny – áčková řada vám je nabízí.

AKCE:

První kupující nových mobilních telefonů Galaxy A52, A52 5G nebo A72 můžou získat jako bonus navíc bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+. Akce platí do 11. 4.  nebo vdo yprodání zásob a zakoupený telefon je pro získání bonusu nutné registrovat v mobilní aplikaci Samsung Members do 18. 4. 2021, a to výhradně prostřednictvím zařízení, pro které chcete bonus uplatnit. Na jednu registraci, tzn. jeden účet Samsung Account, je možné registrovat maximálně dvě různá zařízení. Podrobné informace a pravidla jsou k dispozici na stránce na https://www.samsung.com/cz/bonus-galaxy-a/.

 

Nejste si jistí, který telefon zvolit? Podívejte se na přehled! 

Comments

comments

Vyhledat