Co nového u Dermacolu?

Rozzařte si poslední zimní týdny líčením od značky Dermacol, které je předzvěstí barevného a hřejivého jara. Ikonické rty vykouzlí praktická rtěnka 2v1 ve stylové jumbo tužce. Oči jedním tahem zvýrazní dva nové oční stíny, které ještě víc vyniknou v kombinaci s dokonale upraveným obočím.

chevron-right chevron-left

Ikonické rty
Krásné a plné rty jen ve dvou krocích vytvoří praktická oboustranná jumbo tužka Iconic lips 2v1, dostupná v šesti nádherných odstínech. Z jedné strany konturovací tužka obkreslí rty do tvaru, který si přejete a z druhé strany je rtěnka vyplní sytou barvou. Tím se barva rtů sjednotí a jejich objem opticky zvětší. Složení s bambuckým máslem, přírodními vosky a oleji doplněné o panthenol a vitamin E dodá jemné pokožce potřebnou výživu a hydrataci. Bonusem je praktické balení, které šetří místo v kabelce.
Iconic lips, Dermacol – 199,- Kč

Přirozené, ale upravené obočí
Dokonale upravené obočí je dnes „MUST“ bez ohledu na to, zda jste nalíčená výrazně, nebo preferujete tzv. nude look. Rychle a jednoduše se o něj postará transparentní voděodolná řasenka na obočí Eyebrow mascara, vhodná pro blondýnky i brunetky. Jedním tahem dodá obočí přirozený vzhled a zafixuje tvar, to z ní dělá vítaného pomocníka i při rychlém ranním líčení.
Eyebrow Mascara, Dermacol – 199,- Kč

Pro intenzivní pohled
V oblíbeném a trendovém produktu Longlasting Intense Colour se ukrývá dlouhotrvající oční stín a linka 2v1. K osmi intenzivním barvám pro dokonale vystínované oči nebo pro precizně definovanou linku teď přibydou dva nové odstíny – pudrově růžová a zlatá. Zářivé líčení zvýrazní přirozenou barvu očí a prohloubí pohled. Aplikace je jednoduchá a díky dlouhotrvající textuře se stíny nedrolí a neopadávají.
Oční stíny Longlasting Intense Colour, Dermacol – 149,- Kč

Comments

comments

Vyhledat