Converse Run Star Legacy CX má odlehčené barevné kombinace

Nejnovější verze Run Star Legacy CX kombinuje odvážný styl na cool netradiční platformě s komfortem, který ocení naprosto každý, kdo v milovaných Converse tráví celý den. Lehká podešev a vložka CX vás udrží na nohou v tom nejaktivnějším módu, zatímco nepřehlédnutelné prvky designu Chuck Taylor nenechají nikoho na pochybách o tom, jaký styl je váš nejoblíbenější. Prodloužený jazyk a vyvýšená pata umožňují snadné nazouvání a vyzouvání, takže vás nic nemůže zpomalit.

Run Star Legacy CX je k dispozici nově buď v dvoubarevné verzi, nebo v ostré fuchsiové s žlutými detaily. Světle modro růžový model vítá jaro v jemných barvách a hraje si s unisex kouzlem dvou odstínů, které většinou stojí proti sobě, ale tady se dělí o jednu botu v naprosté harmonii.

Poznávacími znaky Run Star Legacy CX je vysoká platforma s bavlněným džínovým středem, mezipodešev a stélka z pěny CX zajišťující lehkost a pohodlí a asymetrické pryžové proužky pro styl a funkčnost. Zvýrazněný plátěný jazyk umožňuje snadné nazouvání, nezapomnělo se ani na kultovní nášivka Chuck Taylor na kotníku.

Model je k mání u vybraných prodejců a na oficiálním českém e-shopu www.converse.cz.   Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Comments

comments

Vyhledat