CONVERSE X A COLD WALL

Converse
Converse

Converse se znovu spojil s A-COLD-WALL* a společně vytvořili progresivní mix avantgardního designu a CX pohodlí, který dal vzniknout novému modelu Sponge Crater

 

Za značkou A-COLD-WALL* stojí vlivný britský designér Samuel Ross, který určuje trendy v streetwear módě a dokáže zkombinovat vizionářství s nenuceným stylem. Po úspěšných kolaboracích s Converse se vrací s modelem, který posouvá limity nositelnosti. Společně představují siluetu, hrající si s CX pěnou, která dostala výmluvný název the Sponge Crater.

 

 

Inovativní design spočívá v prvenství modelu, který se celý skládá čistě z pěny Crater v kombinaci s pleteninou, pomáhající udržet prodyšnost při nošení. Typická diamantová CX textura nabývá v novém modelu úmyslně přehnaný vejcovitý tvar s výraznou patou. Vnitřní textilní část s poutkem umožňuje jednoduché nazutí a celodenní pohodlí. Sponge Crater nabízí novou hravost, která se ale drží hesla Méně je někdy více. Tato Converse silueta je nevšední, působí autenticky, aktuálně, a přitom minimalisticky nadčasově. Odvážný futuristický kousek nejen pro milovníky nových tvarů.

 

Comments

comments

Vyhledat