Converse x Comme des Garçons PLAY Chuck 70

Oblíbené logo Comme des Garçons PLAY ve formě srdce a očí na minimalistickém modelu Chuck 70. Tato kombinace je základem bestselleru, který dělá radost všem milovníkům nápadité nadčasovosti.

Od doby, co Rei Kawakubo založila značku v roce 1969, je Comme Des Garçons často spojována s punkovým stylem a stala se jedním z nejúspěšnějších „anti-módních“ domů ve fashion průmyslu. Její oblečení odolává jasné definici a naopak značku baví zmatky při její  interpretaci. Často jde o hádanky vytvořené k tomu, aby znejistily a vybízejí k humoru. Výrazné střihy oblečení CDG, abstraktní obrazy a symboly a slabost pro excentrické prostředí společně vytvářejí avantgardní a přesto konzistentní portrét značky, která ráda provokuje zajeté pořádky. 

Spolupráce mezi Converse a Comme des Garçons patří k velmi populárním společným projektům a nová kolekce se znovu vrací s oblíbeným logem srdce a oči na minimalistickém modelu Chuck 70. Najdete ho buď na kontrastní černé barvě, nebo na modré či tlumeně šedé. V každém případě je logo okamžitě rozpoznatelné, stejně jako designu modelu Chuck 70, který každý zná a miluje.

Kolekce je exkluzivně k mání na oficiálním českém e-shopu www.converse.cz.  

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Comments

comments

Vyhledat