CONVERSE X JOSHUA VIDES

Konceptuální umělec Joshua Vides se vrací ke spolupráci s Converse, tentokrát s řemeslně propracovanou kolekcí představující jedinečně provedené modely a cool oblečení. Ukáže vám, jak s perfektně zvládnutými technikami pozvednou každodenní obuv na designový zážitek. Stačí se nebát posouvat hranice zajetých představ. 

 

Joshue Vides se narodil v Los Angeles, kde také odstartoval svou uměleckou kariéru. Celá jeho tvorba je spojena s touhou udržet si jasně čitelný rukopis a současně neustále vytvářet nové věci. Že se mu to daří, je jasné už několik let, a spolupráce s Converse jsou toho důkazem. Snadno rozpoznatelné černobílé linie můžete obdivovat i v nové kolaboraci, která odhaluje nové originální pojetí třech modelů – Chuck 70, Pro Leather a Weapon CX. Pokud milujete barevný minimalismus, který je ale současně bohatý na detaily, tato limitované kolekce je přesně pro vás.

V řadě už druhá spolupráce s Joshua Videsem dala vzniknout kolekci, která je nositelnou ódou na umělecké řemeslo, jehož cílem je být nejen krásné, ale také inspirativní. Modely zaujmou na první pohled, jejich největší síla ale spočívá v mnohých detailech, které objevujete i na poněkolikáté.

U modelu Chuck 70 se použil puntíkovaný 3D tisk na plátno, které se odhalí po odepnutí zipu a vršku z Tyvek® materiálu. S tímto modelem si můžete dosyta vyhrát a upravovat tak, jak se vám právě hodí. Weapon CX zase překvapí průhlednými částmi na bočních stranách s typickou hvězdou a na špičce boty. Hned po nazutí taky oceníte inovativní CX odlehčení. Tkaničky jsou ze 100% recyklovaného polyesteru a vnitřek se chlubí pohodlnou vložkou. Posledním modelem z limitované řady bot je Pro Leather z odolné TecTuff kůže, který je také v černobílém provedení s potiskem na tkaničkách a na vnitřní straně jazyka.

 

 

Součástí kolekce jsou i funkční kalhoty, bunda, tričko a sportovní taška. Opět v barvách černé a bílé s mnoha detaily a s velkým důrazem na kvalitní materiály.

 

V prodeji bude limitované kolekce od 10. března u vybraných prodejců.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

 

 

 

Comments

comments

Vyhledat