Lush představuje firemní dárečky

foto Lush
foto Lush

Pokud přemýšlíte nad dárky pro zaměstnance či klienty a chcete něco udržitelného, voňavého a sympatického, možná vás zláká nabídka bristké kosmetické firmy Lush, která i u nás nabízí, že vám může „pomoci s těmi nejúžasnějšími, nejvoňavějšími, nejpromyšlenějšími a navíc udržitelnými dárky pro vaše zaměstnance a klienty.“

Co nám Lush o dárcích říká dál?

  • Znovupoužitelné obaly: dárky, které se mohou darovat zas a znova!
  • Naši kosmetiku ručně vyráběnou z trvale udržitelných zdrojů v krabičkách chrání před poškozením biologicky rozložitelná ochranná výplň Eco Pops.
  • Objevte explozi barev a znovupoužitelných obalů všech tvarů a velikostí v dárkové kolekci. Každý dárek má svůj vlastní příběh. Jaký příběh skrývá ten váš?
  • Co je lepší než jeden dárek? Samozřejmě dárky dva! Knot Wraps jsou látkovou alternativou a recyklovatelným dárkovým obalem, který je inspirovaný japonskou tradicí balení do šátku – furoshiki. Nejen, že vypadají fantasticky, ale také omezují plýtvání, protože je lze používat znovu a znovu (nebo, jak velí japonská tradice, je vrátit zpět dárci).
  • Flexibilita pro jakýkoli rozpočet – od krásných gest po působivé a velkolepé dárky.
Jak dárky objednat? 
Jednoduše navštivte kamennou prodejnu (cz.lush.com/shops) a proberte svůj záměr s některým z asistentů prodeje, nebo se můžete obrátit na tým péče o zákazníky prostřednictvím Live Chatu na webu Lush, telefonicky na čísle 222 51 61 61 nebo e-mailem na mail@lush.cz.

Comments

comments

Vyhledat