Dalšího Open Studia v Ex Post využije Vladimír Strejček

Dalšího Open Studia v Ex Post využije ilustrátor, kreslíř, lektor na Scholastice – hlava, srdce a pěst studia DRAWetc; Vladimír Strejček.

Ex Post vás zve k návštěvě Open Studia Vladimíra Strejčka. Otevřené dveře jeho dočasného pracoviště přímo v galerii v Příčné ulici budou od pondělí 7. listopadu do neděle 13. listopadu (denně mezi 11. a 19. hodinou, po předchozí domluvě s autorem, přes jeho Instagramový profil @vladimir_strejcek).

“V duchu automatismu a myšlenkové improvizace budu den po dni zaznamenávat příběh, který ještě neexistuje. Božský formát sedmi dnů pro práci je jediným limitem. Cílem je jakýsi „sedmideník“ zachycující proces. Návštěvník tak může vstoupit do mého prostoru a zkusit ovlivnit vývoj mého přemýšlení.“ Říká Vladimír Strejček o jeho performativním pobytu v Ex Post.

Pomyslnou metou happeningu bude vernisáž, která proběhne 16. listopadu, kdy autor představí dílo, jehož nosným mottem má být ZAB ZLO!

Open Studio v Ex Post dává možnost umělcům pracovat a prezentovat se v relativně velkém prostoru na Praze 1. Na dobu dvou až tří týdnů tak mají k dispozici 65 m2 v centru města, kde mohou své projekty připravit, představit svým vlastním hostům, ale i návštěvníkům kulturního centra.

Otevírací dny a další informace:

http://www.expost.space/event/open-studio-vladimir-strejcek/


Vladimír Strejček (*1978)

Absolvent Výtvarné školy Václava Hollara, student katedry animace na FAMU. Inicioval vznik vizuálního studia DRAWetc.,spřízněné kreslířské soutěže RAW (RawArtWrestling) a spoluzakládal etc. galerii. V současné době se věnuje ilustraci, kresbě, komiksu a malbě. Působí jako pedagog na VOŠ Scholastika kde vyučuje Kreativní myšlení a praxe.

Instagram: @vladimir_strejcek

Comments

comments

Vyhledat