David Jackson zahraje v paláci Akropolis

Talentovaný, teprve 19letý rodák z Heidelbergu, který od svých 14 let vydává vlastní produkci u labelů jako Defected Records či Frank Music, bude 17. 4. 2020 hostem barů paláce Akropolis v rámci pravidelné noci MoOn:Sherry.
David Jackson svou produkcí již dávno překročil hranice rodného Německa. Během velmi krátké doby se mu dostalo podpory od velkých jmen světové elektronické scény, kterými jsou např. Pete Tong, Mark Knight, Kevin Saunderson, Monki, Annie Mac ad. Pete Tong navíc jeho produkci pravidelně představuje ve svém pořadu na BBC Radiu 1, do kterého David nahrál i velmi úspěšný guestmix. Velkého zájmu se mu dostává i z rádia Rinse FM.
David Jackson má zkrátka co nabídnout a jeho produkce je zajímavá a svěží. Jeho jediné vystoupení u nás, které proběhlo před dvěma lety na Techno stagei festivalu Mácháč, mělo skvělé ohlasy.


Jako support zavítá do Akropole po delší době moderátor Rádia 1 Josef Sedloň, který vystoupí se houslistkou Helén, a rezident akcí 4BeCome1 se svými perkusisty.


Do prodeje je uvolněn jen omezený počet vstupenek, aby si návštěvníci užili atmosféru s dostatečným prostorem a komfortem. 

Vstupenky zakoupíte na webu paláce Akropolis a na GoOut.

 

David Jackson – Lullaby
https://soundcloud.com/david_jackson/sets/lullaby-curiosa-katermukke

David Jackson – Guestmix BBC Radio 1 https://soundcloud.com/david_jackson/hotmixforpetetong

David Jackson – vystoupení na festivalu Melt 2018
https://youtu.be/ck2BygYfAlA 

Facebooková událost:
https://www.facebook.com/events/1100278260364278/

 

 

Akce: David Jackson (De) via MoOn:Sherry
Datum: 17.4.2020
Místo: palác Akropolis/malá scéna
Start/Konec: 22:00/05:00
Vstupné: 199,- web Akropolis/GoOut / 299,- na místě – k dispozici pouze 200 vstupenek
DJS: David Jackson (De/Defected/Frank), Josef Sedloň w/ Helén Rockhousle (Radio 1) – live, 4BeCome1 w/ percussions – live

 

Comments

comments

Vyhledat