Knižní novinka od Jan Melvil Publishing – Handmade byznys – průvodce na cestě od koníčku k podnikání

Jak přesně proměnit milovaný koníček v životaschopný projekt, který vydělává, aniž byste přišli o radost z tvoření? Kniha Handmade Byznys autorky Hany Konečné vás provede vším, co potřebujete znát a udělat, abyste uspěli.

První česká kniha pro rukodělné tvůrce vás systematicky provede krok za krokem všemi rozhodnutími, které na cestě za samostatný handmade podnikáním potřebujete udělat. Autorka vychází nejen ze své poradenské praxe, ale i ze zahraničních strategií upravených pro český a slovenský trh, a také z vlastních zkušeností s rukodělnou tvorbou. Svými vhledy vás donutí zamyslet se nad produkty, zákazníky i jejich motivaci nakupovat. Pomocí praktických příkladů a naprosto konkrétních a podrobných tipů a návodů vás naučí myslet a chovat se obchodně. Nespoléhejte na štěstí, cesta od koníčku k podnikání je klikatá a vyžaduje znalost mnoha různých oborů. Bylo by škoda bloudit, když už nemusíte.

  • V knize se mimo jiné naučíte:
  • Vnímat se nejen jako umělce, ale také jako podnikatele.
  • Pracovat s férovou cenotvorbou a umět obhájit svou cenu zákazníkům.
  • Orientovat se v související legislativě, odvodech i daních.
  • Vytvořit si byznysovou strategii
  • Vybrat, na kterých platformách anebo trzích své výrobky nejlépe prodat.
  • Umět komunikovat o svých produktech v online i offline světě.
  • Jak efektivně pečovat o svou značku, obchod i milovaného zákazníka.

O autorce

Hana Konečná vystudovala informatiku a poradenství v odborném vzdělávání. V roce 2008 však objevila Fler a spoustu spřízněných tvořivých duší. Kromě prodeje vlastních výrobků ji lákalo pochopit principy handmade podnikání a začala se věnovat individuálnímu poradenství a online kurzům. Její specializací je cenotvorba a prodej do zahraničí.

O ilustrátorce

MYOKARD absolvovala Katedru výtvarné výchovy na Jihočeské univerzitě. Tvoří knižní ilustrace a obálky pro česká i zahraniční nakladatelství, spolupracuje s módními značkami, urbanisty, architekty a hudebníky. Mimo jiné vytvořila editorial ilustraci pro Washington Post.

https://www.melvil.cz/kniha-handmade-byznys/

320 stran

Cena: 382 Kč (na melvil.cz), 315 Kč (e-kniha)

Comments

comments

Vyhledat