Designové oblečení nejen pro atopiky

foto Mild
foto Mild

 

Rádi se hezky oblékáte, ale často se setkáváte s tím, že vám nevyhovuje materiál, ze kterého jsou designové kousky vyrobené? Seznamte se se značkou MILD, která je věnována lidem s citlivou pokožkou, a budete mít po problému. Kompletní kolekce je aktuálně k zakoupení na Hithitu.

Pod značkou MILD se ukrývá kombinovatelné designové oblečení, které je vyrobené z atestovaných materiálů šetrných k pokožce. Vnitřní materiál je certifikovaný Institutem pro Testování a Certifikace ve Zlíně, má antibakteriální účinky a obsahuje chitosan- polysacharid, který dokáže příznivě ovlivnit kvalitu pokožky.

Za značkou MILD stojí návrhářka Stanislava Malcová, která se tématice oblečení a citlivé pokožky začala věnovat už před dvěma lety v rámci své diplomové práce. Tehdy se rozhodla pomoci několika svým kamarádkám s atopickou dermatidou. Jelikož oblečení mělo úspěch, začala pak s touto myšlenkou pracovat dále.

„Chci lidem s citlivou pokožkou, atopickým ekzémem či jinými kožními potížemi nabídnout možnost nosit oblečení, které je pohodlné a zároveň i vzhledově atraktivní. Kolekce je určená všem, kteří ocení kvalitní design a mimořádně příjemný materiál v jednom,“ popisuje návrhářka Stanislava Malcová, zakladatelka značky MILD.

Kolekce je v tuto chvíli kompletně připravená do výroby. K tomu, aby spatřila světlo světa zatím ale schází potřebné finance. Ty se aktuálně snaží získat prostřednictvím sbírky na crowdfundingovém portálu Hithit.cz, kde je pro přispěvatele kromě oblečení značky MILD připravena i spousta dalších atraktivních odměn jako například prsteny či batůžky od českých návrhářů.

Comments

comments

Vyhledat