DJ KRUSH VYDÁ NOVÉ ALBUM DEN PŘED PRAŽSKOU SHOW

 

 

Jeden z nejvýznamnějších a nejvlivnějších DJů Hideaki Ishi aka DJ Krush oznámil vydání nového alba! Po čtyřech letech se tak fanoušci dočkají nové tvorby a ti evropští navíc i exkluzivní tour. Ta bude mít jen devět zastávek a máme to štěstí, že jednou z nich bude i Praha. 22. února, den po vydání desky Saisei, si tak fanoušci v Lucerna Music Baru budou moct užít ten nejčerstvější set, který kdy DJ Krush do Evropy přivezl. Vstupenky za 584 Kč pořídíte na musicbar.cz a goout.cz. Vstupenky online: https://musicbar.cz/program/dj-krush-jp-2/.

 

DJ Krush je považovaný za jednoho z průkopníků hiphopové a elektronické scény. Svoji kariéru zahájil v devadesátých letech a od té doby si vytvořil jedinečný a nezaměnitelný zvuk, který spojuje prvky hip hopu, downtempa, ambientu a trip-hopu. Po čtyřech letech od poslední desky TRICKSTER si připravil pro fanoušky novinku – album s názvem Saisei. Saisei má v japonštině hned několik významů, patří mezi ně třeba „znovuzrození“, „obnovení“ nebo „hraní“ ve smyslu hraní hudby a tvorba umění.

 

Pro Krushe je to první deska, kterou vydává ve své nové éře. Během covidové pandemie věnoval čas hlavně sám sobě a sebereflexi. Zdokonaloval se, snažil se překonat a osamostatnil se. Na své nové nezávislé cestě chce především podstatu „saisei“ uctít a naplnit a chce vdechnout svojí tvorbě nový život. Přijďte se přesvědčit, jak se mu to daří!

 

 https://djkrush.lnk.to/saisei

 

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/781838517288139

Ticket link: https://musicbar.cz/program/dj-krush-jp-2/

 

 

Lucerna Music Bar & cnfrnc.cz present
DJ Krush / JP

support: Philip T.B.C. feat. LifeSize MC and Nisha Di

22.2. 2024, doors 20:00

Lucerna Music Bar, Praha

www.musicbar.cz

 

Vstupenky online: https://musicbar.cz/program/dj-krush-jp-2/.

 

Comments

comments

Vyhledat