DR. MARTENS a nové odvážné vzory

Dr. Martens připravuje řadu novinek. Vrací se k ikonickým modelům z minulosti, ale směřuje i do budoucna.

Výrazné jsou punkové předělávky ikonických Dr. Martens modelů 1460 a 1461. Dvojice bot Bex Stud má výrazné kovové cvočky a vychází z rebelské tradice značky, která je jí vlastní už od založení před 60 lety.
Třešničkou na dortu jsou Chelsea Boots 2976 Max na nekompromisní zvýšené platformě s výraznými detaily.

VÝŠ A HLASITĚJI – DR. MARTENS OTOČIL HLASITOST NAPLNO A PŘEDSTAVUJE PRO AW21 HLUČNOU PŘEDĚLÁVKU IKONICKÝCH MODELŮ, KTERÁ BUDE ROZHODNĚ SLYŠET 

Rebelský a provokativní duch je značce Dr. Martens vlastní už přes 60 let. Ukazuje to i na svých nových kolekcích, inspirovaných těmi, kteří značku sebevědomě nosí již dekády. 

 

Dvojice bot Bex Stud vychází z punkového dědictví Dr. Martens. Jde o smeknutí těm, kteří si „martensky“ v průběhu desetiletí upravovali a zdobili sobě na míru. Punkový dojem je u obou šněrovacích bot posílen výraznými kovovými cvočky a speciálně brandovanými tkaničkami. Obě boty mají výraznou 1.3“ BEX podrážku pro podtržení celého dojmu. Model 1460 Bex Stud je zakončen nadepsaným AirWair očkem nad patou. Nechybí ani solidní hladká kůže a neodmyslitelná žlutá nit, která lemuje obě podrážky. 

Z nejvyšší hlasitosti přelaďte na boty, které reproduktory rovnou vypálí. Kolekce Quad Retro Max se dotýká pomyslného vrcholu v podobě nekompromisního headlinera pro celou sezónu AW21 – Chelsea boots 2976 Max. Instantní Dr. Martnes zážitek od podrážky až po typické poutko nad patou. A v každém centimetru mezi nimi. 2976 Max jsou klasické Chelsea boots opepřené o pár detailů. Jsou ušité ze solidní Buttero kůže, doplněné o výrazný zip z jedné strany a z všitého elastického pruhu ze strany druhé. Předělaný originál, který je pro opravdové srdcaře.

 

Bex Stud budou k dostání během září na drmartens.com a ve vybraných obchodech.

Comments

comments

Vyhledat