Dr. MARTENS: VELKOLEPÝ ZÁVĚR MĚSÍČNÍHO POP UPU NA PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI

Vůbec poprvé se letos v Praze objevuje Dr. Martens Pop Up – dvoupatrový kontejner, který je nejen prodejním, ale i společenským místem. Umístěn je celý červen přímo před pražským Výstavištěm, snadno viditelný pro pěší i ty, kteří přijedou tramvají. Kromě prodeje bot tu na fanoušky značky čekaly pravidelné středeční koncerty začínajících i známějších kapel, zpěváků a zpěvaček. S opravou a čištěním bot jim pomůže „shoe doctor“, umělci, kteří zájemcům boty vytuní autorskou ilustrací, těšit se mohou i na pravidelný nedělní vinyl store v režii DJ Robota a jeho hosta.

Dr. Martens Pop Up se uzavře 30. června. Zítra (29. června) bude poslední koncert: vystoupí Aiko a Vypuštěné koupaliště. 

Kromě všech uměleckých a kulturních akcí POP UP fungoval i jako prodejní místo s bohatým sortimentem nejrůznějších modelů Dr. Martens, kde si milovníci značky přijdou opravdu na své. A aby toho nebylo málo, nejen že si zájemci mohou koupit boty nové, ale dokonce mohou přinést i boty staré a nechat si poradit, jak se o ně starat. Sortiment byl během měsíce pravidelně doplňován, aby se dostalo opravdu na každého. 

„Je to vůbec poprvé, co se nám podařilo Dr. Martens Pop Up dostat do Prahy. Usilovali jsme o to několik let a jsme opravdu rádi, že se to povedlo. Sám se těším na všechny akce, které během měsíce nabídneme a doporučuji určitě koncerty, umělecké customizace nebo „shoe doktora“, říká Martin Pavlíček, Brand Manager značky pro Českou republiku. 

http://www.drmartens.com/eu/

Comments

comments

Vyhledat