EcoArt Salon OWAY nabízí služby, kde se snoubí krása těla, ducha i mysli

foto: EcoArt Salon OWAY
foto: EcoArt Salon OWAY

V EcoArt Salon OWAY se postarají o vaše těo i o vaši mysl. Čím, a jak?

foto: EcoArt Salon OWAY

Dopřejte si lázeň spolu s dámským & pánským střihem, foukanou a stylingem od kadeřnických odborníků na slovo vzatých. Nejen nevšední trendy střihy, které podtrhnou vaší osobitost a detail rysů, ale i milovníci klasických střihů, kteří jsou konzervativní si přijdou na své. Více informací a ceník  ZDE.

Přemýšlíte nad změnou odstínu vašich vlasů? Přemýšlíte jakým možným a nejšetrnějším způsobem je možné vlasové vlákno obarvit? Jste na správném místě! Využijte první vyživující barvící systém bez amoniaku s vysokým obsahem biodynamicky, organicky a fair-trade získaných aktivních bylin a olejů.

OWAY Hcolor barvícího systému absolutně prozáří vlasy už během barvení, respektuje do hloubky strukturu vlasového vlákna. Neuvěřitelná škála barevných odstínů, 100% krytí šedivých a bílých vlasů, fixace barevných odstínů – díky mikropigmentům a rostlinným proteinům, ekologické a recyklovatelné obaly. Více informací a ceník ZDE.

Vyzkoušejte první vlasovou omlazující a regenerační barvící péči OWAY Hnectar s efektem vlasového liftingu. Dopřejte si regenerační bylinnou a olejovou péči inspirovanou „čistotou přírody“. Obsahuje: biodynamické přísady, organické složky, fyto – rostlinné přísady, vyspravující proteiny, fair-trade účinné látky.
 Více informací a ceník  ZDE.

Přáli by jste si zářivou blond, melír či světlejší barevný odstín, než máte doposud? Vyzkoušejte první šetrné zesvětlující melírovací máslo, které na základě másla Kukui obohacuje vlasové vlákno o vzácné oleje, které dodává vlasovému vláknu hebkost a lesk bez poškození a amoniaku. Více informací a ceník  ZDE.Barvící systém Hmelt je revolucí v barvícím systému značky OWAY, protože je založená na  rostlinných fair trade pigmentech, které zajistí jedinečný a vysněný odstín všech osobitých zákazníků. Hmelt umožňuje sebevyjádření  prostřednictvím jedinečné barvy až 9-ti odstínů. Více informací a ceník  ZDE.

Uvolňující rituál, odlíčení, peeling, úpravu obočí, regenerativní digitopresuru, dermální stimulaci-vyhlazování, lokální proti vláskovou masáž, dermální stimulace-lifting, pleťovou masku, masáž rukou, závěrečnou péči-sérum, pleťový krém nebo olej, oční krém, balzám na rty.

V pleťovém ošetření FACE.SPA se využívají produkty z řady OWAY HEAD.SPA PREMIUM, které jsou nejen pro regeneraci vlasů a pokožky hlavy, ale také na obličej a celé tělo. Můžete si dopřát jemnou čistící exfoliaci s regenerací zároveň a to u nás v našem OWAY salonu v rámci holistic wellness procedur, ale zároveň následně pro domácí využití. Nechte se ošetřit například produktem OWAY SUBLIME PEELING BLEND, který je detoxikační a stimulační oplachová čistící směs pro vlasovou pokožku, obličej a tělo. Další produkt OWAY ALLURING OIL je olejem a elixírem v jednom pro hloubkovou výživu pokožky, tváře, dekoltu a vlasů. Více informací a ceník ZDE.

Dopřejte si relaxační masáže, u kterých si odpočinete a zapomenete na každodenní starosti. V opačném případě přistupujeme ke službě tak, aby každý zákazník dostal konkrétní techniku, kterou se následně odstraní jeho zdravotní problém. Naše masérka ráda kombinuje techniky a pokud to zdravotní stav klienta dovolí, zařazuje do svých masáží ošetření trigger pointů, akupresuru, baňky i prvky reflexní terapie. Zatoužíte-li však po hebkém dotyku, můžete se objednat například na manuální lymfodrenáž. Poradí s autoterapií, jak se správně protáhnout a uvolnit, upozorní na špatné pohybové stereotypy a hlavně vám bude naslouchat. Více informací a ceník ZDE.

foto: foto: EcoArt Salon OWAY

ECOart SALON OWAY se soustředí na přirozenou a šetrnou péči o vaše ruce a nohy s možností využití našich OWAY produktů, které dodají pokožce vitamíny, krásný vzhled a hebkost.

Služba manikúry a pedikúry se v našem salonu provádí mokrou technikou, která je šetrnější k našemu tělu. Při pedikúře používáme přírodní produkty a medicinální přípravky, které jsou zejména důležité ke změkčení případných otlaků a hrubé, popraskané kůže.

Pro úpravu nehtů používáme veganské laky Sparitual, kterou jsou novinkou na trhu a nabízejí nespočet barevných variací. Pro milovníky gelových nehtů pracujeme s šetrnější variantu této úpravy s názvem CND Shellac. Příznivci zdravého, veganského života se můžou těšit při péči na OWAY tělové produkty, které jsou 100% veganské. Přípravky se netestují na zvířatech a při balení produktů se myslí na ekologii. Více informací a ceník ZDE.

ECOart SALON OWAY nabízí úpravu a barvení obočí známější technikou Bio Browhenna nebo technikou s názvem ICROBLANDING (MIKROPIGMENTACE), která

je nejpřirozenější forma zahušťování obočí nebo změny tvaru, kdy za pomocí čepelkového pera zanášíme pigment do svrchní části pokožky. Průběh pigmentace začíná společnou úvahou a domluvou pigmentu, který se zvolí podle barvy pokožky a chloupků. Přikládá se velký důraz na tvar a klenutí obličeje zákazníka. Ve chvíle, kdy se schválí tvar, tak se na úpravě začíná pracovat.

Bio Browhenna vydrží déle než normální barva a je šetrnější ombre tattoe efekt k upravě tvaru podle parametru obličeje. Barva se zachytí i na kůži a má velmi přirozený vzhled. Brow henna proniká do svrchní části kůže a je vhodná pro ty, kteří nechtějí permanentní zákrok ovlivňující barvu svého obočí.  Více informací a ceník ZDE.

Comments

comments

Vyhledat