Fashion Event Dotek zpět v rodném Zlíně

Již 8. ročník neziskového projektu Dotek, pořádaný studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati, se vrací do Zlína. Event, který se bude 28. 3. 2020 od 13 hodin dotýkat módy a designu. Tento rok pořádaný ve Zlíně v galerii G18 a podzemních garážích Fakulty humanitních studií UTB. Přednášky, dobročinný bazar známých osobností, fashion show a dražba designových předmětů, jejichž výtěžek poputuje organizaci Mamma HELP. To vše je a bude Fashion Event Dotek!

V sobotu 28. března 2020 ve 13 hodin proběhne zahájení bohatého programu, jehož součástí bude i blok řečníků. Návštěvníci se mohou těšit například na zakladatele stylového second handu NOSENE, kteří se podělí o své zajímavé zkušenosti. Dále se uskuteční dobročinný bazar se zajímavými módními kousky z šatníků známých osobností, které lze zakoupit a podpořit tak neziskovou organizaci Mamma HELP, pomáhající ženám a jejich rodinám vyrovnat se s těžkou nemocí.

Během večerní fashion show budou představeny kolekce mladých a talentovaných designérů. Jedná se o designové výrobky z dílen ateliérů studentů UTB a chybět nebudou ani známí designéři, kteří předvedou své kolekce ať už z oblasti módy nebo designu. Odtajnit můžeme Matěje Grznára a již zmiňované NOSENE. Vrchol akce ztělesňuje dražba módních doplňků a designových předmětů studentů FMK. Večerem bude provádět moderátorka Veronika Ruppert. A jak bývá tradičně zvykem celý výtěžek z eventu se věnuje organizaci Mamma HELP. Nabitý den bude možné zakončit závěrečnou afterpárty v Bloku 12.

Přijďte se dotknout designu a módy!

Comments

comments

Vyhledat