FaVU v Brně pořádá benefiční Art Market pro Ukrajinu

Fakulta výtvarnných umění nabízí umělecká díla a také řemeslné, designové kreace studujících i pedagogů a pedagožek FaVU např. jako unikátní vánoční dárky v rámci benefiční předvánoční akce. Z výtěžku bude podpořeno světlo, teplo a další potřeby ukrajinských obyvatel a také potřeby Akademie umění ve Lvově.

Ukázky nabízených děl naleznete na https://www.facebook.com/events/1291036381752399

Akademická obec FaVU si uvědomuje tragický fakt, že akt agrese proti nezávislé Ukrajině ze strany Ruska nekončí, ale naopak se stupňuje. K válečnému střetu se přidala plošná devastace životních podmínek ukrajinského obyvatelstva. Nejen vojenská obrana ukrajinské armády, ale také základní potřeby ukrajinských obyvatel potřebují naši podporu. Aktuálně se jedná o bezprostřední ohrožení výpadky energií a tím i nastolení život ohrožujících podmínek v přicházející zimě.

FaVU po dvou úspěšných aukcích, které proběhly v letním semestru, nyní v předvánoční době pořádá benefiční akci, jejíž výtěžek bude směřovat na podporu zajištění potřeb ukrajinských obyvatel. FaVU POWER pro Ukrajinu je benefiční akce. Její součástí bude Art Market. Umělecká díla se budou nabízet formou aukce, pro řemeslné a designová díla bude připraven přímý prodej. FaVU POWER Art Market proběhne ve středu 14. 12. 2022 od 16 hodin, kdy se otevře také předaukční výstava uměleckých děl. Aukce pak proběhne od 18 hodin. Podpořme společně Ukrajinu!

FaVU POWER pro Ukrajinu – Benefiční Art Market FaVU
středa 14. 12. 2022 od 16.00

FaVU, Údolní 53, Brno, budova U2, přízemí

Comments

comments

Vyhledat