Fjällräven Polar 2024: vydejte se na své životní  dobrodružství 

300km arktické divočiny, 180 zkušených tažných psů, hrstka odborníků   a malá skupina lidí, jako jste vy. To je Fjällräven Polar. Připojte se k týmu,   který za svým životním dobrodružstvím vyrazí v dubnu 2024. 

Obyčejní lidé dělají neobyčejné věci – to je příběh starý  jako sám čas. Již 18 let vyprávějí účastníci Fjällräven Polar  své vlastní příběhy z jedinečné pětidenní expedice napříč  skandinávskou Arktidou. Expedice, která je zavedla až  na pokraj jejich vlastních fyzických i psychických limitů.  Každý účastník, který je vybrán do expedičního týmu, má  své vlastní důvody, proč se přihlásil. Pro Nooshin Hamzehloo ze Stockholmu byl  Fjällräven Polar 2023 způsob, jak oslavit život. Cestu dlouhou 300km dokončila  v den svých 60. narozenin. A tím světu (i sobě) vzkázala, že to nejlepší má  teprve ed sebou. Přečtěte si více o Nooshinině cestě, která jí změnila život. Všechny účastníky Fjällräven Polar pak spojuje stejná vize – vrhnout se  po hlavě do dobrodružství, které se odehraje jen jednou za život, a skutečně  si vyzkoušet, co to znamená stát se arktickým průzkumníkem. 

Zima, vítr a tma. Věříme,  že si to užije každý. 

Co je Fjällräven Polar 

V dubnu 2024 se na akci Fjällräven Polar sejde 20 lidí z celého světa, aby se  vydali na 300km dlouhou expedici se psím spřežením napříč skandinávskou  arktickou tundrou a zažili svět zcela odlišný od jejich každodenního života. 

Již 19. ročník akce Fjällräven Polar nabízí cestu do přírody lidem, kteří chtějí  ve svém životě více dobrodružství. V souladu s posláním společnosti Fjällräven  inspirovat lidi, aby trávili více času v přírodě, tato expedice dokazuje, že se  správným vybavením a správnými znalostmi může každý objevovat a užívat  si přírodu v arktických podmínkách, ať už s předchozími outdoorovými  zkušenostmi, nebo bez nich. 

Společnost Fjällräven zve všechny dobrodruhy, aby se na tuto nezapomenutelnou cestu přihlásili. 

Přidejte se k expedici Fjällräven Polar 2024 

Jak se přihlásit 

Krok 1: Zúčastněte se celosvětového zahájení akce Fjällräven Polar

Sledujte online v pondělí 30. října celosvětovou zahajovací akci. Fjällräven  Global Event Manager Calle af Hård Segerstad zde představí expedici 2024  a podělí se o všechny potřebné informace o tom, jak se na akci přihlásit. Také  se blíže seznámíte s životem v Arktidě – s trasou, s tím, jak se jezdí se psím  spřežením za polárním kruhem, a s tím, jak tato zkušenost ovlivnila životy  účastníků minulých expedic. Celosvětová zahajovací akce není povinná, ale  dá uchazečům náskok v procesu podávání přihlášek.  

Krok 2: Vyplňte přihlášku na expedici Fjällräven Polar 2024 

Chcete-li se přihlásit na Fjällräven Polar 2024, vyplňte přihlašovací formulář  na stránce Fjällräven Experience Hub. Tento krok je povinný – bez jeho  provedení nebude vaše přihláška zpracována. Formulář bude k dispozici  po otevření přihlašování během zahajovací akce v pondělí 30. října. 

Krok 3: Splňte tři instagramové výzvy 

Aby se uchazeči mohli zapojit do akce Fjällräven Polar, měli by splnit tři  týdenní výzvy, z nichž první bude zveřejněna během celosvětového zahá jení. Žadatelé by měli na tyto výzvy reagovat nahráním videa nebo fotky  na Instagram a označením společnosti Fjällräven pomocí oficiálního účtu  @fjallravenofficial, #FjallravenPolar2024 a čísla výzvy: #Challenge1, #Chal lenge2 nebo #Challenge3

Veškeré detaily o výzvách a procesu přihlašování budou zveřejněny na celosvětové zahajovací akci a po otevření přihlášek budou k dispozici na stránce  Fjällräven Experience Hub.  

Co se stane pak? 

Jakmile bude v neděli 19. listopadu ukončena fáze podávání přihlášek, vybere  porota složená z bývalých účastníků akce, ambasadorů a zaměstnanců  Fjällräven 20 dobrodruhů, kteří se k expedici v roce 2024 připojí. Těchto 20  vítězů bude vyhlášeno v pondělí 11. prosince 2023. 

Klíčová data 

Fjällräven Polar 2024

Celosvětové zahájení akce: pondělí 30. října 

Zveřejnění 1. výzvy: pondělí 30. října 

Zveřejnění 2. výzvy: pondělí 6. listopadu 

Zveřejnění 3. výzvy: pondělí 13. listopadu 

Uzávěrka přihlášek: neděle 19. listopadu 

Vyhlášení vítězů: pondělí 11. prosince 

Fjällräven Polar: 2.–8. dubna 2024 

Oblékněte se do arktických podmínek

Bunda, která vás udrží v pohodlí 

Polar Expedition Parka je bunda určená do těch nejextrémnějších zimních podmínek.  Byla vyzkoušena a testována mushery a členy posádek na mnoha expedicích Fjäll räven Polar. Vnitřní strana: velké přepážky plněné 700g prachového peří a vnitřní límec udrží teplo  odcházející z vašeho těla. Vnější strana: na hrudi, loktech, spodní straně předloktí  a sedací části je umístěna odolná tkanina G-1000 HeavyDuty, což zajišťuje odolnost  na místech s vysokou zátěží. Parka vám bude odolným parťákem pro mnoho nadcházejících zim. Nyní k dispozici  pro každého, kdo se těší na svá další dobrodružství v chladném počasí. 

Polar Expedition Parka W

  

Více informací najdete na webové stránce Fjällräven Polar 

foxtrail.fjallraven.com/articles/fjallraven-polar-2024 

Comments

comments

Vyhledat