Kylie Minogue na festivalu v Glastonbury rozzáří křišťál z Česka

Kylie Minogue ve zlatých šatech se 120 tisíci křišťálů z Preciosy na turné Golden. foto Preciosa
Kylie Minogue ve zlatých šatech se 120 tisíci křišťálů z Preciosy na turné Golden. foto Preciosa

Popová zpěvačka Kylie Minogue v neděli vystoupí v nejsledovanějším čase na anglickém obřím festivalu Glastonbury. Vystoupení, oslavující tři dekády dlouhou kariéru, ozdobí na milion křišťálů z Preciosy.

Motiv na šatech pro Glastonbury tvoří 8 samostatných panelů s víc než 120 tisíci křišťálů. Odkazuje k Pyramid Stage, kde Kylie Minogue vystoupí.. foto Preciosa

Vedle samotné princezny popu se do křišťálu zahalí také její tanečníci a kapela.

175 tisíc návštěvníků očekávají organizátoři anglického Glastonbury Festivalu. Letos se pocty vystoupit v rámci této exkluzivní akce dostalo australské popové princezně Kylie Minogue.
Pro možná nejdůležitější vystoupení své třicetileté kariéry zvolila Minogue róby zdobené statisíci křišťálů z Preciosy z dílny nového návrhářského domu Kolchagov Barba.

Vedle šatů samotné Kylie Minogue se křišťál z Preciosy objeví také na oblecích zpěvaččiny doprovodné kapely a jejích tanečníků.

Šaty z dílny Kolchagov Barba a Preciosa si přitom nevybrala náhodou. Úspěchu se dočkaly již kreace od stejného týmu, které Minogue oblékla na své loňské turné Golden i na letošní sérii koncertů Step Back in Time Summer 2019, kterou zpěvačka oslavuje tři dekády v hudebním byznysu. Zlaté šaty poseté křišťálem z Preciosy hrají hlavní roli i v klipu k novému singlu zpěvačky s názvem New York City.

. Řemeslníci skládali složitý vzor šatů ručně.

Comments

comments

Vyhledat