Fotogalerie: Skripta pro Vysokou školu života

Ilustrátor Pavel Fuksa je už spoustu let autorem řady vizuálně působivých nápadů (rozhovor z dob, kdy se o něm tolik nevědělo, si můžete přečíst tady). Aktuálně nás nadchnula jeho fiktivní skripta pro Vysokou školu života.

Pavel Fuksa je grafický designér. Má vlastní agenturu Fuksaworks, která pracuje pro klienty z celého světa.

„Původně šlo o způsob vyrovnání se s epidemii covidu-19 a reakcí na hoaxy, řetězové maily a aktivity části společnosti na sociálních sítích, kde absolventi tzv. Vysoké školy života kralují hloupostí, kterou bohužel dále přenášejí i do reality nemocničních čekáren a ordinací,“ napsal nám.

„Zapojil jsem kreativní tým copywriterů, lékařů, vědců a dalších, stejně smýšlejících lidí: Ivana Blumentrittová, Vladimír Fuksa, Adam Hrubý, Jindřich Jinoch, Markéta Monsportová, Daniel Petkevič, Michal Půta, Lukáš Turza a Tomáš Zatrapa.“

Kromě originálů jednotlivých obálek skript či učebnic v NFT (rarible.com/pavelfuksa) bude k prodeji i kompletní ediční plán Nakladatelství Vysoké školy života se všemi 29 obálkami na jednom plakátu formátu B2.

„Výtěžek z NFT i prodeje plakátů půjde v plné výši na splnění vánočních přání zdravotníků, kteří zásluhou studentů VSŽ v posledních týdnech nevědí, kam dřív skočit. Přesnou formu pomoci ladíme s FN Moto,“ dodává výtvarník.

Z předvánočních charitativních akcí je tahle jednou z nejnápaditějších, dodáváme my.

Agentura: Fuksaworks
Umělecké vedení: Pavel Fuksa
Tvůrčí tým: Ivana Blumentrittová, Vladimír Fuksa, Adam Hrubý, Jindřich Jinoch, Markéta Monsportová, Daniel Petkevič, Michal Půta, Lukáš Turza a Tomáš Zatrapa.

Agenturní linky:
facebook.com/fuksapavel
instagram.com/fuksaworks

 

Přečtěte si také:

Pavel Fuksa: Mám rád nesoulad barev (rozhovor 2016)

Comments

comments

Vyhledat