Největší pop-up s green beauty bude v Praze i Ostravě

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Největší POP-UP STORE s tzv. green beauty svého druhu v Evropě. Festival zdravé péče o tělo, pleť a vlasy se uskuteční již potřetí. 9. a 10. 11. 2018 v Prague Gallery Laufen PRAHA a nově také 30. 11. a 1. 12. 2018 v Showroomu koupelen Elements OSTRAVA.

V Praze bude vystavovat více než 60 značek skutečně přírodní kosmetiky, v Ostravě pak více než 30 z nich. V obou městech je připraven přednáškový sál s přednáškami po oba dva dny zcela ZDARMA. Každý u vstupu dostane také 48stránkový magazín ZDARMA plný informací o přírodní kosmetice z celého světa. Seznámíme Vás s 35 novinkami účastnícími se Green Beauty Awards a budete moci zvolit vítěze ve 4 kategoriích v návštěvnické zóně. V zasedačkách obou showroomu pro Vás bude připravena DIY kosmetická laboratoř v podání Alchemix Laboratory z Brna, ve které si budete moci za poplatek vyrobit svůj krém i s emulgátory a konzervanty nebo vaše děti balzám na rty. Katarina Hrivňáková vám navíc každou půl hodinu osvětlí v krátkých blocích největší škodliviny v kosmetice a bude vám po všechny čtyři dny k dispozici na poradu o výrobě vaší vlastní kosmetiky.

Těšit se můžete na přednášky o fermentaci v kosmetice, no poo metodě mytí vlasů, detox koupelny, biodynamickém pěstitelství, super foods v kosmetice apod. V Praze i Ostravě bude k dispozici také malé občerstvení v kavárně s odpočinkovou zónou.

VSTUP DO shopping zóny i na přednášky je ZDARMA

Comments

comments

Vyhledat