Happy Socks x Tomáš Slavíček – stepem k podpoře péče o autisty

foto Happy Socks
foto Happy Socks

 

Happy Socks x Tomáš Slavíček – mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček uvádí novou edici stepařských ponožek Happy Socks

Stepařská ikona – mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček a ikonické ponožky Happy Socks se spojují. Tomáš Slavíček je dlouhodobě znám tím, že stepuje v barevných veselých ponožkách Happy Socks. Stepaři všeobecně dbají na outfit svých nohou. Kromě stepařských bot tzv. stepek k němu neodmyslitelně patří také ponožky. Proto tvůrci Happy Socks přichází s novou edicí stepařských ponožek, které navrhl právě Tomáš Slavíček.

Navíc zakoupením ponožek pomůžete. Z každého prodaného páru poputují 2 eura na terapeutickou péči o autistické děti v Centru Terapie Autismu. Pomocí těchto terapií se děti s autismem učí sdílet emoce a snaží se porozumět světu kolem nich. Tap Academy Praguese podpoře dětí s autismem věnuje kontinuálně. Snaží se přispět k tomu, aby se tyto děti mohly stát plnohodnotnými členy kolektivu.

Stepařské Happy Socks se budou prodávat ve dvou designech. Určeny jsou pro ženy i muže.

„Nápad na stepařské Happy Socks je mi ušitý na míru. Barevné ponožky miluji a dostávám je již léta jako dárky od přátel, mých žáků i diváků,“ přiznává Tomáš a dodává. „Práce na jejich návrhu mě hodně bavila. Nakonec mě nadchl vzor, který tvoří dva plíšky – nedílná součást podrážky stepařských bot. Druhý design stepujících panáčků vychází z pohybu charakteristického pro každého stepaře. Věřím, že právě tento design přiblíží svět stepu veřejnosti a doufám, že budou naše Happy Socks přinášet lidem také trochu té lehkosti doživota.“

O Happy Socks

Značku Happy Socks založili v roce 2008 ve švédském Stockholmu dva přátelé s cílem proměnit předmět každodenní potřeby v barevný designový kousek. S důrazem na vysokou kvalitu, tradici ruční práce a kreativitu vytvořili z opomíjeného kusu oblečení zábavnýa vyhledávaný artikl. Zatímco srdce značky zůstává ve stockholmském ateliéru, kde vznikají i další nové designy, ponožky Happy Socks se prodávají ve více jak 95 zemích po celém světě. Kolekce standardně nabízí nepřeberné množství modelů, obrovskou škálu barevných kombinací, materiálů a textur. Jednoduše řečeno: pár kvalitních ponožek pro každou příležitost, typ člověka i životní styl.

„Je skvělé, že z pozice výhradního distributora máme možnost pracovat s celosvětověznámou značkou jako Happy Socks i na lokální úrovni. Podobné příležitosti dávají českým umělcům možnost kreativně se vyjádřit a zároveň můžeme skrze vybrané kolaborace podporovat organizace, které si pozornost zaslouží,“ doplňuje za výhradního distributora pročeský trh Nikol Nejmanová.

Za mimořádnou kvalitou Happy Socks stojí česaná bavlna, která zaručuje maximální pohodlí a dlouho životnost ponožek. Prodejní cena limitované edice Happy Socks x Tomáš Slavíček je 349 Kč / 14 EUR a k dostání budou v pražské TAP Academy nebo na www.urbanlux.cz.

page1image17448128page1image17440064

O Tomášovi Slavíčkovi

Tomáš stepuje již od dětství a je několikanásobným mistrem České republiky, Evropy a světa. Za svojí trenérskou kariéru vychoval několik desítek mistrů světa a vytvořil mnoho vítězných choreografií pro soutěže na mezinárodní úrovni. Vystupuje v Divadle La Fabrika a v Divadle Radka Brzobohatého. Diváci ho mohou vidět také v Divadle Broadway v muzikálu Kvítek Mandragory. Je dvorním choreografem a stepařským partnerem paní Heleny Vondráčkové. Tomáš Slavíček se angažuje nejen jako divadelní, ale i jako televizní a filmovýherec. Jak říká sám, je nadšeným králem epizodek. 19. září byl do kin uveden film Román pro pokročilé, na kterém Tomáš spolupracoval ve své oblíbené dvojroli. Vytvořil zde choreografii pro Jitku Čvančarovou a Marka Vašuta a vedle toho ho uvidíte ve filmu v roli recepčního v hotelu. Před Vánoci Tomáše budete moct vidět v roli jemu nejbližší, a to v roli stepaře ve filmu Špindl 2.

Tomáš je hlavní tváří nejúspěšnější české stepařské školy na mezinárodních soutěžích Tap Academy Prague, která sídlí v Janovského ulici na pražské Letné. V rámci Tap Academy Prague realizuje nejrůznější taneční projekty, kurzy, připravuje soutěžní formace. Na World Tap Dance Championship 2016 stepaři z TAPu vybojovali 5 medailí a také jejich zásluhou skončila česká výprava stepařů v konkurenci 18 zemí celkově na prvním místě. V roce 2017 se stali absolutními vítězi grandfinále Czech Dance Masters a v prosinci roku 2018 se Tomášovým svěřencům podařilo zvítězit na Mistrovství světa v německé Riese a získat dva nejdůležitější tituly Mistrů světa, tentokrát v kategorii dětských formací a především poprvé v kariéře i v královské disciplíně dospělých formací. Tím se Tomášovi splnil další soutěžní sen. Nyní se Tap Academy Prague po tradičním letním soustředění připravuje na listopadové Mistrovství světa. To vše právě pod choreografickým vedením talentovaného choreografa Tomáše Slavíčka.

foto Happy Socks

O Centru Terapie Autismu

Centrum Terapie Autismu se zabývá terapií, která pozitivně ovlivňuje stav dítěte i fungování jeho rodiny. Najdete zde komplex služeb zaměřených na dítě od 9 měsíců až na práh dospělosti, do věku 19-ti let. Terapie zde vedou zkušení vysokoškolsky vzdělaní profesionálové z řad speciálních pedagogů a psychologů, psychoterapeutů a videotrenérů. CTA zaučuje nové kolegy, supervizuje mnoho pracovišť v 10 krajích ČR. Spolupracuje s klinickými logopedy, pedopsychiatry, klinickými psychology a dětskými praktickými lékaři, s poradci rané péče.

Kontakty pro média:
Happy Socks – Nikol Nejmanová – press@urbanlux.cz, +420 774 128 198
TAP Academy Prague – Markéta Faustová – marketafaustova@seznam.cz, +420 722 11 90 91
Centrum terapie autismu – Romana Straussová, romana.strausova@centrumterapieautismu.cz, +420 736 480 911

page2image17681024page2image17681216page2image17681408page2image17681600

Comments

comments

Vyhledat