Highlighty z Levi’s Co-Creation Lab

foto: Levi's
foto: Levi's

„Děkujeme všem, kteří se i přes nepřízeň počasí za námi na United Islands stavili. Společně jsme vyladili spoustu denimových kousků a komu nám hráli David Koller, Vypsaná Fixa nebo Buty. Do rockových riffů se mísilo vrnění šicího stroje našich krejčích. Přišívali a našívali různé aplikace, třeba drsné tisky z naší sítotiskové dílny nebo ručně vyrobené denimové růžičky, vyšívali monogramy a značky, destruovali panenský denim, který za pár minut vypadal, jako byste ho nosili roky. Do rytmů bicích tiskaři ze Sítodílny klapali síty s barvou, přejížděli stěrkou a hučeli fény sušícími vaše výtvory. Prostě i naše workshopová „laboratoř“ byla sladěná rytmická skupina, pravda, trošku industriální.“ Vzkazují z Levi’s.

Na sítotisku byly nejoblíbenější motivy Dana Bárty, který pro Levi’s navrhl fórek Levi’s x Pravi’s, a něžná lištička od Lely Geislerové. Hodně z návštěvníků si vytisklo i grafiky s Levi Straussem nebo naše kultovní poletující Batwing loga v žižkovském tunelu. Výtvarný koutek vedla Andrea Žabka Klváčková a letními motivy a barvami se snažila přivolat slunce. Úžasné bylo pozorovat kreativní zápal mladé módní návrhářky Natálie Dufkové, absolventky UMPRUM, která přepracovávala jednu Levi’s ikonu – džísku. Aplikovala na ni kousky z další kultovky – několika vysloužilých ‚pětsetjedniček‘. U jedné verze se zaměřila především na přední část, u druhé naddimenzovala záda. Hned je vyzkoušely herečky Aničky Kameníková a Fialová.

Pokud jste Levi’s Co-Creation Lab nestihli, můžete si své kousky nechat vyladit v některém z pražských Levi’s® Tailor Shopů, například v Palladiu nebo na Václavském náměstí 10.

 

Comments

comments

Vyhledat