H&M oznamuje spolupráci s fotografkou, tvůrčí ředitelkou a ikonickou supermodelkou Helenou Christensen

Foto Helena Christensen
Foto Helena Christensen

Malá, ale promyšlená kolekce s expresivními fotografiemi květin od Heleny Christensen, která je zároveň autorkou kampaňových snímků které vznikly k této kolekci. Řada Helena Christensen x H&M je tvořena souborem triček a mikin. Celá kolekce bude dostupná v obchodech po celém světě, stejně jako na hm.com, od 30. ledna.

Helena Christensen je jednou z ikonických supermodelek devadesátých let, která byla zvěčněna na nesčetném počtu titulek módních časopisů. Narodila se v Kodani a nyní se především věnuje módní a umělecké fotografii – její dílo se objevuje v módních a designových časopisech, zároveň jsou její fotografie k vidění v galeriích po celém světě.

Trička, mikiny a hoodies, to je kolekce Heleny Christensen x H&M – nenucená, ale zároveň trendy. Střihy, navržené týmem H&M, zahrnují zakřivené lemy, volná trička zkrácené délky a mikiny oversized střihu. Barevná paleta bílé, černé a béžové poskytuje dokonale čisté pozadí pro Heleniny fotografie květin a dává jim tak vyniknout.

„Jsme rádi, že spolupracujeme s Helenou Christensen – obdivujeme její práci před fotoaparátem i za ním, také její dobročinnou činnost, je opravdovou a inspirující ikonou ve všech směrech. Její nádherné fotografie květin pro tuto spolupráci vypadají úžasně na oversized mikinách a tričkách – je to nenucené a kolekce nepostrádá šmrnc, „ říká Maria Östblom, vedoucí designu dámského oddělení H&M.

„Spolupracovat s H&M byla skvělá zkušenost, protože jsem pří focení kampaně viděla, jak mé fotografie na oděvech ožívají, zároveň bylo zábavné se znova dívat na své fotky skrz čočku. Chtěla jsem zachytit generaci zítřka, povzbudit je k tomu, aby byli sami sebou a nechali jejich osobnosti zářit, “ říká Helena Christensen.

Comments

comments

Vyhledat