H&M vítá Zlatana Ibrahimoviče

H&M Move s velkým nadšením vítá ve svém týmu Zlatana Ibrahimoviče. Známý švédský fotbalista se připojí ke značce v její misi rozhýbat celý svět. Zlatan odstartuje svoji dlouhodobou spolupráci jako mover značky H&M Move kampaní na jaře 2023.Zlatan Ibrahimović je jedním z nejlepších útočníků všech dob a hrál v největších fotbalových ligách světa. Po více jako dvaceti letech svojí fotbalové kariéry hraje Zlatan stále jako přední hráč AC Milán a je nejlepším švédským fotbalovým střelcem. Je také otcem, milovníkem pěší turistiky, hovoří pěti jazyky a ve svém volném čase se věnuje taekwondu. Zlatan je proto dokonalý multimover.
 
Když jsem vyrůstal, často jsem měl pocit, že mě odsuzují, nebo vylučují z pohybových aktivit. Chlapci a děvčata, kteří vyrůstají jako já, by měli mít možnost nosit stejné oblečení, jaké nosí profesionální sportovci. Právě to H&M Move nabízí. Pevně věřím v poslání značky dát každému šanci hýbat se. Protože právě pohyb mi změnil život o 100%. 

Zlatan Ibrahimović, profesionální fotbalista a multimover   

Jako přivítání Zlatana v týmu H&M Move mu Jane Fonda nabídla neocenitelný individuální pohybový trénink pro udržení kondice. Herečka, aktivistka a ikona fitness oceněná Oscarem se ve videu ukáže jako instruktorka, která povzbuzuje Zlatana ve svých legendárních pohybech. Ale jak Zlatan její pokyny příjme?

 

Comments

comments

Vyhledat