Iggy Pop nahrál s Måneskin novou verzi I Wanna Be Your Slave

Popová kapela Måneskin natočila novou verzi “I WANNA BE YOUR SLAVE” s rockovou legendou Iggy Popem. 

Victoria, Damiano, Thomas a Ethan spolupracují s jedním z největších rebelů a nejikoničtějších umělců v historii hudby, který se svou kapelou The Stooges získal své místo v proslulé Rock&Roll Hall Of Fame a který nedávno obdržel cenu Grammy za celoživotní dílo. Pro připomínku, Iggy Pop za svoji kariéru spojil síly s některými z největších umělců všech dob, jako je David Bowie, a také s dalšími velkými hvězdami hudební scény, které se pohybují napříč žánry, ať už jsou to Simple Minds, Green Day, Alice Cooper, New Order, Ryuichi Sakamoto nebo Queens of the Stone Age.

Måneskin vystoupí v srponu na Rock for People Hope.

Iggy Pop

“Måneskin mě úplně rozpálili.

 

Måneskin

“Byla to pro nás velká čest, že se mu naše hudba líbila a chtěl s námi spolupracovat. Bylo to až dojemné vidět ho před námi zpívat I Wanna Be Your Slave. To, jak byl otevřený a přátelský, je pro nás silný zážitek. Vyrůstali jsme na jeho hudbě a inspiroval nás k založení kapely. Je to stále neuvěřitelné, že jsme dostali šanci tvořit hudbu společně.

Originální skladba “I WANNA BE YOUR SLAVE” je součástí alba “Teatro d’Ira Vol.1”. Oficiální videoklip, který měl celosvětovou premiéru na YouTube 15. července, získal 22 milionů shlédnutí během jediného týdne.  Kapela se představí 13. srpna na festivalu Rock for People.

 

Comments

comments

Vyhledat