Jarňáky v Praze? Proč ne, s Karol & Kvídem!

S Karol & Kvídem to děti rozbalí v nahrávacím studiu  a zazpívají i rodičům

Oblíbená dětská dvojice Karol & Kvído, která v loňském roce odstartovala spolupráci se Střídačkou na Výstavištikřtem CD s lidovými písničkami pro děti, zve všechny školou povinné hudebníky na jarňáky na Střídačku. Už za pár týdnů se mohou malí příznivci dua Karol & Kvído známého také z TV obrazovek těšit na originální hudební příměstský tábor, který dětem nabídne spoustu hudby, pohybu i kreativity. Další hudebně kreativní tábor pak bude následovat v létě, kdy Střídačka na Výstavišti opět připravuje bohatý program pro malé i větší děti po celé prázdniny.   

Originální hudební tábor

Celý týden bude během jarních prázdnin Karol a její tým s dětmi pracovat na písničce, kterou Karol složila speciálně pro tuto příležitost. Hudební tábor Karol & Kvída vedou vždy zkušení lektoři zpěvu, tance a herectví a cílem je příprava dětí na práci v profesionálním hudebním studiu, kde si nahrají písničku složenou přímo pro tábor. Děti tak získají své první vlastní CD s písničkou, na které celý týden pilně pracovaly.

Od pondělí do středy bude k dispozici mobilní nahrávací studio přímo na Střídačce na Výstavišti, ve čtvrtek už děti čeká přesun do profesionálního studia Rooftop v Dejvicích, kde pod vedením Ondry Žatkuliaka natočí písničku na CD. To si na konci týdne odnesou na památku domů a v pátek 10. února v 16.30 hodin ukážou svým rodinám, co všechno se naučily na Střídačce v rámci dětského vystoupení.

Fakta k táboru: 

  • Kdy: 6.-10. února 2023
  • Kde:  na Střídačce, Výstaviště Praha
  • Za kolik: 6 500 Kč (zahrnuje stravu a pitný režim, vždy přes den 2x svačina + oběd)
  • Pro koho: děti ve věku 5-12 let
  • Kapacita: 16 dětí
  • Kontakt pro přihlášku na tábor: tereza.baranijakova@navystavisti.cz 

O Karol & Kvídovi

Karol je zpěvačka, muzikálová herečka a držitelka Thálie v oboru muzikál z roku 2015. Je členkou divadla Semafor, kde pod vedením Jiřího Suchého a Jiřího Menzela nastudovala 20 divadelních her. Účinkuje v úspěšných pražských muzikálech jako jsou Děti ráje, Mýdlový princ, Láska nebeská nebo Mefisto. Další úspěšné titulní role ztvárnila v divadle J.K. Tyla v Plzni. Inspiraci pro projekt Karol a Kvído načerpala v USA, kde žila několik let se svojí rodinou. Kvído je kluk z pohádkového světa, který poznává náš lidský svět. Děti ho vídají ve videoklipech, kde je nepostradatelným parťákem Karol.  

navystavisti.cz/karol-a-kvido  /   www.karolakvido.cz

Comments

comments

Vyhledat