Jarní kolekce H&M plná něžnosti a snění

Do prodeje se dostala jarní kolekce H&M SPRING FASHION, která vám umožní uniknout před ruchem velkoměsta a přenést se do uklidňující jarní zahrady plné květin. Je to kolekce plná svěžesti a pozitivní energie. Půvabné a zároveň velmi moderní a ženské siluety, kombinace příjemných pletenin a měkkých, hedvábných textur vám zpříjemní první teplé jarní dny.

V celé kolekci hrají prim jednoduché linie, hedvábí, pleteniny a krajkové detaily, které umocňují romantický dojem. K celkové poetické estetice přispívají také splývavé a dlouhé siluety. Jemné tóny šedé a světle béžové působí svěže a melancholicky, zatímco oranžová a zelená odkazují k jarní rozkvétající přírodě.

„Jarní kolekce Spring Fashion přináší do vašeho šatníku jemnost a romantiku. Díky vzdušným a lehkým siluetám a krajkovým detailům má tato kolekce okouzlujícího ducha. Věříme, že si ji naše zákaznice zamilují,“ říká Eliana Masgalos, Concept designer ve společnosti H&M.

Mezi klíčové kousky patří oranžový háčkovaný top ze 100% recyklovaného polyesteru, oranžové háčkované šaty ze 100% recyklované bavlny, či příjemné a vzdušné šaty áčkového střihu s výšivkami na rukávech. Ty jsou vyrobeny z 80 % z materiálu EcoVero a z 13 % z recyklovaného polyesteru. Dalšími výraznými kousky jsou celo krajkové šaty, doplněné o krajkované kalhoty, nebo béžový set topu a kalhot s krajkovou vsadkou na rukávech a nohavicích.

 

Kolekce je vyrobena z materiálů z udržitelných zdrojů, čímž společnost H&M podporuje své úsilí používat do roku 2030 pouze 100% recyklované nebo jiné materiály z udržitelných zdrojů.

 

Kolekce je dostupná v kamenných prodejnách a online od 7. dubna 2022.

 

Comments

comments

Vyhledat