Jazyková škola Jipka vyhlásila soutěž o příměstský tábor

Jipka se chystá na další sezónu našich letních jazykových táborů.

Letos pořádá tradiční Příměstské tábory pro děti ve věku 8–12 let a nově připravený program pro starší děti, tzv. Jazykový týden pro teenagery. Dobrodruhy zaujme pobytový tábor na statku v Benicích. Výuka angličtiny se tam propojí s péčí o hospodářská zvířátka a tradičními táborovými aktivitami.

„Nemusíte se bát “co by, kdyby”. Jsme připraveni na každý scénář. Garantujeme vám vrácení peněz v případě, že by se tábory z důvodu epidemiologické situace nesměly konat nebo pokud by se nemohlo dítě zúčastnit kvůli nařízené karanténě,“ uvádí Jipka.

Jaká je jejich soutěž? Citujeme z výzvy v jejich zpravodaji:

Stačí nám zaslat obrázek nebo krátký text v cizím jazyce (AJ, NJ, FJ, ŠJ) na téma “letní dobrodružství”. Fantazii se meze nekladou. Záleží na vás a na samotných umělcích, jak téma pojmete a jakou zvolíte techniku.

Vaše výtvory můžete zasílat poštou na adresu Karlínské náměstí 8, 18600 Praha 8 nebo na e-mail vyuka@jipka.cz nejpozději do pátku 11. 6. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo a e-mailovou adresu. O výběr vítěze se postará odborná porota z řad našich lektorů a vedení. Už se těšíme, jaká umělecká díla k nám dorazí,“ těší se Jipka.

Pro zkrácení dlouhé chvíle při vyhlížení léta přidává anglické a německé pexeso k vytisknutí.

Comments

comments

Vyhledat