Joe Louis Walker a Gwyn Ashton už v pondělí v LMB

foto pořadatel akce
foto pořadatel akce

Joe Louis Walker – 12.11. 2018

Support: Gwyn Ashton (aus)
Lucerna Music Bar, Praha

 

Kytarového mága Joe Louise Walkera, headlinera letošního ročníku festivalu Blues Alive, který několik dní před svým vystoupením v Šumperku zahraje pro pražské publikum v Lucerna Music Baru, podpoří jako support band australský blues – rock´n´rollový kytarista a zpěvák Gwyn Ashton. Šumperský festival Blues Alive je v tuto chvíli již vyprodán, takže tento koncert je jedinečnou příležitostí, jak tohoto velikána moderního blues vidět naživo hrát.

 

Oba umělce uvidíte 12. listopadu v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síty Ticketmaster.

 

Gwyn Ashton není v českých končinách žádným nováčkem. Hrál u nás před B.B. Kingem, s Johnem Hammondem jr., na festivalu Blues Alive a každý rok v Čechách a na Slovensku odehraje šňůru koncertů.

Během 30 let, po které Gwyn Ashton poctivě koncertuje, hrál již ve více než 30 zemích. Zahrál si na významných místech s ještě významnějšími hudebníky, mimo jiné s kapelou Status Quo, se členy kapel The Black Crowe, Rory Gallagher´s Band nebo Robert Plant´s band.

 

Ashtonův koncertní program bude složen z výběru ze všech jeho vydaných studiových alb. Těch je celkem osm. Diváci se mohou těšit na okouzlující hudební cestu od akustického blues a world-music až po garážový rock 60.let a to vše zahrané na nespočet hudebních nástrojů.

 

Comments

comments

Vyhledat