Když nemůžete do DOXu, přijde DOX za vámi!

DOX Prague
DOX Prague

„Když nemůžete do DOXu, přijde DOX za vámi!“

Prostřednictvím youtubového kanálu DOX Prague si diváci v doprovodu Jiřího Davida mohou prohlédnout jeho aktuální výstavu Jsem tady. Dále je možné se na YT ohlédnout za řadou uplynulých výstav – zmínit můžeme výstavu O létání a jiných snech, kterou provádí přímo Petr Sís, Eva Jiřičná dále ve videu přiblížila například příběh točitého schodiště, které se v Centru DOX vystavovalo loni, ve videoprohlídce výstavou Art-Brut-All s mediavelistkou Danielou Rywikovou lze pak hledat zajímavé spojitosti mezi středověkým a současným uměním.

Videa najdete zde: https://www.youtube.com/channel/UCZtk-ZTVoxoLQyON-FLZaOg

 

Dále máte k dispozici bohatý videoarchiv doprovodných a speciálních programů na platformě Vimeo (literární diskuze ve Vzducholodi Gulliver, pravidelný kulatý stůl předních českých žurnalistů (S)tisk doby nebo třeba diskusní panel Data versus).

Materiály zde: https://vimeo.com/doxprague

 

Dnes, 1. dubna v 18:30 proběhne na facebookovém profilu živé vysílání dubnového (S)tisku doby. Nad událostmi posledního měsíce budou diskutovat Jaroslav Spurný (Respekt), Daniel Anýž (Hospodářské noviny), David Klimeš (Aktuálně.cz) a host večera Zdeněk Tůma (partner KPMG a bývalý guvernér ČNB). https://www.dox.cz/program/dubnovy-stisk-doby-online

 

 

PS: Sledujte naše sociální média. Pod hashtagem  #protisedidoma  najdete tipy na to, co doma taky dělat.

 

Comments

comments

Vyhledat