Novinky v showroomu a eshopu Voix

Voix nabízí přenosné bluetooth reproduktory a sluchátka, která diktují trendy letošního léta v oblasti zvuku i designu.

Nekompromisní zvuk, kvalitu a design na cesty za dobrodružstvím i pro pohodové letní večery na terase, to přináší letní přenosné audio novinky značek Bang & Olufsen a Devialet.

Nové přenosné bluetooth reproduktory i sluchátka jsou určeny všem milovníkům vysoce kvalitního zvuku a výkonu. Jsou doslova nabité pokrokovými technologiemi a funkcemi. Vynikají vysoce kvalitním designovým zpracováním. V letní nabídce novinek VOIX Premium Audio naleznete například reproduktor Bang & Olufsen Beosound Explore, který se stane vaším nepostradatelným parťákem na letních expedicích, ať už pod stan nebo karavanem, na vodu nebo na pláž. Prémiová sluchátka stejné značky Beoplay HX s adaptivním aktivním ovládáním šumu a hluku, které nebudete chtít sundat z hlavy. Luxusní přenosný domácí reproduktor Besound Level s impozantním zvukem a bezkonkurenčním designem. Nebo Beoplay Portal, multifunkční B&O sluchátka, které pro podporu prostorového zvuku Dolby Atmos ocení zejména fanoušci dokonalých zážitků z hraní počítačových her. Poslední z pětice novinek v nabídce VOIX jsou vynikající technologicky pokroková minimalistická kapesní bezdrátová sluchátka francouzské značky DEVIALET.

Seznamte se s novinkami blíže:

Atraktivní velmi výkonný vodotěsný bezdrátový do ruky padnoucí reproduktor Bang & Olufsen Beosound Explore ve tvaru a designu „plechovky“ je navržený pro dobrodružství nejen na cestách. Vyniká ultra odolnou eloxovou hliníkovou konstrukcí a pogumováním, které chrání vnitřní design před pády i vodou, a to ponoru až na 30 minut do hloubky jednoho metru. Nevadí mu ani písek a prach. Díky karabině se reproduktor jednoduše připevní třeba na batoh nebo pásek a hurá do akce, která nijak nenarušuje jeho vysoký výkon – silné basy, 360° zvuk poháněný duálními 1,8 širokopásmovými měniči. Má jednoduchý viditelný a praktický ovládací panel. Baterie poskytuje až 27 hod. poslechu. Nejnovější technologie Bluetooth nabízí okamžité přehrání vybrané hudby i spolehlivý a rychlý přístup k oblíbeným streamům či službám. Beosound Explore je k dispozici ve třech barevných variantách (černá, šedá a khaki) za 4 990 Kč.

https://shop.voix.cz/audio/bang-olufsen-explore/

Pohodlná bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay HX s nejnovější generací adaptivního aktivního potlačení hluku nabízejí autentický zvukový zážitek, pohodlnou a lehkou konstrukci, vysokou kvalitu hovoru a až 35 hodin přehrávání. Prémiové materiály a přiléhavý design náušníku s paměťovou pěnou a měkkou jehněčí kůží poskytují efektivní zvukovou izolaci i dokonalé pohodlí. Čtyři vyhrazené mikrofony zajišťují, že komunikace skrze sluchátka bude mít optimalizovanou čistotu. Na míru vyrobené 40 mm měniče s neodymovými magnety poskytují přesný a pohlcující zážitek z poslechu. Umožňují také přizpůsobit svůj zvukový profil prostřednictvím technologie Beosonic v aplikaci B&O a změnit úrovně potlačení externího hluku a šumu tak, aby odpovídaly vašim potřebám. Vyvážený výkon basů a výšek v kombinaci s jasným středním pásmem znamená dokonalý poslech hudby. Beoplay HX nabízí připojení přes Bluetooth 5.1. Díky funkcím jako Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair a Made for iPhone (MFi) je proces nastavení u všech typů zařízení snadný. Vícebodové připojení umožňuje připojení se dvěma zařízeními současně, zdokonalené uživatelské ovládací prvky navíc nabízejí snadné a intuitivní ovládání. Tato luxusní unisexová sluchátka jsou k dispozici ve třech barevných variantách s ochranným cestovním pouzdrem a příslušenstvím za 12 990 Kč.

https://shop.voix.cz/bezdratova-sluchatka/bang-olufsen-beoplay-hx/

Bang & Olufsen Beosound Level je nový přenosný, luxusní bezdrátový reproduktor s impozantním zvukem a bezkonkurenčním řemeslným zpracováním. Štíhlý design umožňuje reproduktor položit na stůl i pověsit ho na stěnu. Reproduktor je osazen pěticí měničů – dva 0,8 palcové tweetery a dva basové 4 palcové měniče doplňuje jeden širokopásmový 2 palcový měnič. Díky čtyřem digitálním zesilovačům dosahuje reproduktor celkový výkon 105 W, což je vhodné pro ozvučení místnosti o velikosti 10 – 50m2. Nabízí frekvenční rozsah 39 Hz až 23 000 Hz a maximální hlasitost 96 dB. Vyladění zvuku zajišťuje automatická kompenzace zvuku dle místnosti a adaptivní basy, ale nechybí samozřejmě ani možnost plné úpravy zvuku přes aplikaci B&O. Šíření zvuku vychází automaticky z umístění a polohy reproduktoru od 180 do 360 stupňů. Na jedno nabití vydrží Beosound Level hrát 16 hodin. Baterie i streamovací modul jsou výměnné, takže je možné v budoucnu jednoduše upgradovat. Reproduktor je vybaven širokým konektivním spektrem, což mu umožňuje začlenění do multiroom systému. Podporuje i Google Assistant. Beosound Level vyniká čistým designem. Kryty reproduktorů  jsou dostupné v přírodní dubové dýze nebo bezešvé pletené textilii. V prvním případě je hliníkový rám ve zlatém odstínu, v druhém z přírodního hliníku. Do rámu je pak zasazené ovládání reproduktoru. Díky odolnost proti prachu a stříkající vodě, může být reproduktor i skvělým společníkem na zahradě u bazénu nebo terase. Cena je od 31 990 Kč.

https://shop.voix.cz/bezdratove-reproduktory/bang-olufsen-beosound-level/

 

Beoplay Portal jsou bezdrátová sluchátka značky Bang & Olufsen stvořená pro dokonalý zážitek z hraní her a zároveň navržená pro běžný život – poslech hudby i komunikaci skrze počítač či telefon. Skupina mikrofonů zesiluje při komunikaci váš hlas a zároveň filtruje šum v pozadí, což umožňuje úplnou svobodu pohybu a vysoce kvalitní audio vstup. Ocení je zejména milovníci počítačových her, protože Beoplay Portal přináší všechny zvukové detaily a nuance. Kromě profesionálního ladění B&O mají navíc technologii Dolby Atmos, díky které umožňují bezkonkurenční prostorový zvuk. A budete tak vědět jestli se zvuk odehrává nad, pod nebo vedle vás. Jsou vhodné pro Xbox a Windows 10. Vestavěné bezztrátové bezdrátové připojení 2,4 GHz poskytuje pevné připojení, které umožňuje úplné ponoření do hry s přesným a silným zvukem Bang & Olufsen. Intuitivní dotykové ovládání nastavení hlasitosti, ANC i přístup k funkci Own Voice Technology. Sluchátka jsou k dispozici za 12 990 Kč ve třech barevných variantách.

https://shop.voix.cz/bezdratova-sluchatka/bang-olufsen-beoplay-portal/

 

DEVIALET Gemini přináší do nabídky VOIXsluchátka True Wireless, která jsou navržena tak, aby při zachování kompaktních rozměrů poskytla naprosto dokonalý a bohatý zvuk v celém hudebním spektru. Představují výsledek 15let výzkumu a vývoje inženýrů v oblasti akustiky a přenosného designu. Luxusní, moderní a minimalistická sluchátka do kapsy jsou vybavena technologicky vyspělou aplikací pro chytrá zařízení DEVIALET Gemini, která umožňuje vyladit výsledný zvuk podle vašich představ s aktivním potlačením hluku ve třech úrovních (nízké, vysoké a v rovině). Struktura hybridního duálního mikrofonu se spojuje se specifickými digitálními filtry pomocí patentované technologie Internal Delay Compensation a zlepšuje tak úroveň redukce šumu i efektivní šířku pásma. DEVIALET Gemini vděčí za svou vynikající kvalitu zvuku patentovanému algoritmu Ear Active Matching, který okamžitě zachycuje specifický zvukovod posluchače a automaticky přizpůsobuje signál uchu až 10 000krát za sekundu, což zajišťuje plně pohlcující a intimní zážitek z poslechu. Bluetooth v5.0 se postará o bleskurychlou konektivitu a bezdrátový dosah až na vzdálenost 10m od chytrého zařízení. Sluchátka vynikají i  dlouhou výdrží baterie, a to až 30 hod. Cena je 7690 Kč.

 

https://shop.voix.cz/bezdratova-sluchatka/devialet-gemini/

www.voix.cz

 

Comments

comments

Vyhledat