Kérky, třpytky a rez v charitativním kalendáři

 Foto: Altlovers
Foto: Altlovers


V areálu raketové základny Bratronice, se setkala skupina lidí, která zde začala tvořit charitativní kalendář pro rok 2019. V rámci projektu Altlovers se v kalwndáři objeví alternativní modelky Nikol Kalašová, Agnes Bull Angel, Xinéf, Ilona Munzar nebo Suanne von Troyer. Účastnil se i androgynní model Tom Diamond nebo drag queen Laylla Riel a umělec St.Ulik.

 

Nápad se zrodil v hlavě alternativní modelce Suanne von Troyer. Kalendář má za sebou již první úspěšný ročník, proto se také Suanne rozhodla v projektu pokračovat. „V loňském roce měla akce kladný výsledek, a proto jsem se rozhodla udělat kalendář znovu.

Chci ukázat, že hodnotit člověka podle toho, jak vypadá, podle toho jak se obléká nebo jaké je sexuální orientace, není tou správnou cestou. Pokud už někoho chceme soudit, tak ať je to podle činů. Do kalendáře jsem vybrala lidi, kteří jsou vzhledem velmi nápadní a mají zároveň velké srdce!“
Fotografie zpracuje fotograf Konstantin Zhdanov, který už v tomto areálu několikrát fotil a místo patří k jeho oblíbeným.

 

www.altlovers.cz * info@altlovers.cz

Comments

comments

Vyhledat