KOČIČÍ ROZTOMILOST VS. KLASIKA LEVI’S® 

foto Levi's®
foto Levi's®

Téměř půl století si Hello Kitty® drží důležité místo v popkultuře. Nejenže je jednou z nejoblíbenějších postaviček na světě, je také ironickou, nostalgickou a neuvěřitelně cool kulturní ikonou. Levi’s® se proto rozhodl oslavit její 45. narozeniny a společně se společností Sanrio vytvořit roztomilou holčičí limitovanou kolekci Levi’s® x Hello Kitty®. 

foto Levi’s®

Kolekce ve streetwearovém stylu nabízí celou řadu triček, topů, mikin a džínového oblečení s obrázky této nesmírně oblíbené japonské postavičky. Mezi nejvýraznější kousky patří lacláče Levi’s® Baggy Overalls s potiskem po celé ploše, oversize džíska s nášivkami nebo mikina Unbasic s celou skupinkou postaviček nad klasickým logem Levi’s® Batwing. Kousky mají navíc červené nýty i klasickou nášivku Levi’s® se dvěma koňmi. 

 

Levi’s® a Hello Kitty® jsou globální lifestylové značky s výrazným dopadem na kulturu a módu i silným emocionálním nábojem. Je v nich nostalgie a také hluboké osobní pouto, proto jsou dokonalými partnery. Dvě známé ikony, které spojily síly, aby vytvořily něco nového. Tak pokud chcete přidat na své roztomilosti, stavte se! 🙂

foto Levi’s®

           

 

Comments

comments

Vyhledat