Krampus show na Výstavišti Praha zrušena na základě vládních opatření

Na základě vývoje epidemiologické situace covid-19 a nově přijatých vládních opatření ruší Výstaviště Praha a.s. nadcházející Krampus show, která se měla uskutečnit 27.11. před Průmyslovým palácem. Zakoupené vstupenky budou návštěvníkům vráceny v plné výši. Informace o dalších aktivitách na Výstavišti či vrácení vstupného aktualizujeme na webu a Facebooku.

„Od včerejšího oznámení nových vládních opatření jsme intenzivně zjišťovali jejich detailní výklad, abychom mohli Krampus show i za zpřísněných podmínek a omezenou kapacitou na 1000 diváků uspořádat. Nicméně právě jedna z podmínek v detailním výkladu, a to že takové akce mohou být pouze pro sedící diváky, naše úsilí bohužel definitivně zhatila. Za takových okolností byste nezískali zážitek, za který jste si zaplatili, a my bychom ani v tak extrémně krátké době nedokázali splnit dané podmínky. Velmi nás to mrzí, show jsme připravovali skutečně pečlivě a těšili se stejně jako vy. Peníze za již zakoupené vstupenky dostanou samozřejmě naši hosté zpět. Všem přejeme hodně zdraví a těšíme se brzy na některé z našich akcí Na Výstavišti,” komentuje situaci Jan Stanko, člen představenstva Výstaviště Praha.

„Je to skutečně nemilé, ale všichni samozřejmě chápeme nastalou situaci. Věříme, že přijatá opatření a snaha nás všech zase přispějí k rychlému návratu do normálního života a my se zase brzy potkáme na Výstavišti na akcích, při sportu nebo u dobrého jídla. Na webu a facebooku budeme pravidelně přicházet s informacemi o aktuálním provozu areálu a novinkách ohledně možných aktivit,“ uzavírá Tomáš Hübl, předseda představenstva Výstaviště Praha.

www.vystavistepraha.eu

 

Comments

comments

Vyhledat