Kreativní ředitel značky Ferragamo: Skutečný luxus musí především podpořit život

foto Ferragamo
foto Ferragamo

Tuto sváteční sezónu zve Salvatore Ferragamo k její oslavě speciální kampaní i kolekcí. Umělecky stylizovaná choreografie kampaňového videa odkrývá moderního kolekci ready-to-wear v monochromatické paletě doplněnou o hravé doplňky ve výrazných barvách. Odvážné taneční pohyby v kampani dokazují flexibilitu a všestrannost kolekce. Ta byla navržena tak, aby umožnila každému procházet životem energicky a s elegancí. 

Kreativní ředitel Paul Andrew říká: „Skutečný luxus musí především podpořit život. Proto se Salvatore Ferragamo věnuje tvorbě obuvi, oděvů a doplňků, které nejenže vypadají krásně, ale také jsou dokonale funkční. V tomto slavnostním období jsme chtěli zdůraznit radost z oděvů, které umožňují volný pohyb bez námahy – i proto jsme pro komunikaci zvolili tanec. Díky volbě klasických tónů černé s akcentem stříbrné a bílé v kombinaci s barevnými doplňky, které celou kolekci perfektně doladily, jsme se mohli opravdu zaměřit na kvalitu řemeslného zpracování. Výsledkem je moderní kolekce plná elegance a energie, která se dá nosit ve volný čas, do práce i na večerní příležitosti – oblečení a boty pro tanec životem. “

 

Dámská kolekce představuje kabáty, bundy, sukně, overaly a šaty v inkoustově zbarvené kůži a hedvábí, které jsou doplněny jemnými odlesky ozdobných kamínků, flitrů a stříbrných tónů. Šátky kolekce jsou zdobené barevnými maxi květinovými potisky, které vytvářejí okouzlující přírodní kaleidoskop. Sezónní doplňky jako nápadně zbarvené lodičky nebo kabelka Trifolio dodávají kolekci energický náboj.

 

Pánská kolekce nabízí velmi luxusní výběr oblečení a doplňků pro moderní městský život. Základem této speciální kolekce je klasický model obuvi oxford Tramezza, který tentokrát získal upgrade prostřednictvím vysoce technologického silikonového povrchu. Nový model tašky, která zaujme výjimečným materiálem jelení kůže a špičkovým řemeslným zpracováním, je perfektním každodenním doplňkem, který je krásný i funkční. K dispozici je v černé a měděné barvě. Perfektní pánský outfit snadno doladí jeden z pásků kolekce, které jsou nabízeny ve stejných odstínech.

 

 

Kredity:

Kreativní ředitel: Paul Andrew

Fotograf: Bibi Borthwick

Choreograf: Stephen Galloway

Obsazení: Nataliya Bulycheva, Imari, Songhwa Oh, Liam Kelly, Alton Mason

 

# FerragamoHoliday

Comments

comments

Vyhledat