Letní Letná – poslední várka fotek

Losers Cirque Company - ŽENA, RŮŽE, PÍSEŇ, KOST / Foto © František Ortmann/Letní Letná
Losers Cirque Company - ŽENA, RŮŽE, PÍSEŇ, KOST / Foto © František Ortmann/Letní Letná

Přinášíme poslední várku fotek z mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. který do necelých tří týdnů koncentruje to nejlepší z tuzemského i zahraničního nového cirkusu, divadla a hudby.

Program a podrobné informace o uplynulém ročníku Letní Letné najdete na  www.letniletna.cz .

Bratři v tricku – BĚŽKAŘSKÁ ODYSSEA

Výlet je závodem, jehož hlavní cena je zážitek. V tomto ohledu jsou tito muži nejlepšími závodníky z nejlepších – skuteční šampióni. Dokonce větší, než si sami myslí. Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku a však v jedné stopě podstupují běžkařskou odyseou – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok!

Cirko Hopley – TEACROBAT

Rodinná cirkusová kuchařská show. Nakoukněte pod pokličku akrobatovy kuchyně, který vám navaří pořádnou porci zábavy a legrace. Pozve vás do svého stanu, kde trénuje čísla, udržuje se v kondici, otáčí se s vařečkou a staví si nejrůznější překážky, aby se zdokonalil v akrobatickém umění. V autorské show si akrobat Michal Mudrák plní svůj cirkusový sen. Vytvořil první české představení ušité na míru vlastního šapita. Sám si vše postaví, ozvučí, odehraje, zbourá, sbalí a jede dál.

Losers Cirque Company – ŽENA, RŮŽE, PÍSEŇ, KOST

Každá je jiná, každá představuje ve své profesi špičku. Přesto něco podstatného spojuje reprezentantku v moderní gymnastice, reprezentantku ve sportovní akrobacii, sportovní gymnastku a tanečnici. Kromě společné chuti udělat si novocirkusové představení je spojuje to samé co Fridu Khalo s babičkou, s trenérkou a s Madonnou. Jsou to ženy. Představení plné ženské synergie o vzorech, které vás nenaučí ve škole. Které vás naučí život…

LETNÍ CIRKUSOVÉ MINIATURY

Během komponovaného večera předvedli své výjimečné výkony Michaela Stará, Filip Zahradnický, Daniel Kvašňovský, plzeňští TUTOCirk, Martina Illichová, Lukáš Macháček a Adéla Jordánová.

Feel the Universe Circus Company – TRIPTYCH OF EXISTENCE

Tři charaktery, tři vesmíry, tři osudy. Tři zdánlivě nesouvisející obrazy, které spojuje signifikantní scénický jazyk tvůrců Feel the Universe Circus Company.

VOSTO5 – STAND’ARTNÍ KABARET

Zcela otevřený divadelně-hudební improvizační večer. Stand´artní kabaret prožívá pokaždé svou premiéru i derniéru a je hudebně doprovázený vlastní kapelou SNAHA.

 

Foto ©František Ortmann/Letní Letná / Texty jsou převzaty z  www.letniletna.cz


Comments

comments

Vyhledat